کدخبر : 28170 |

بیانیه اقشار مختلف گناوه در اهانت به پیامبر(ص)


اقشار و گروه‌های مختلف شهرستان گناوه با انتشار بیانیه های جداگانه اهانت و توهین یک نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) و سوزاندن کتاب قرآن مجید را در کشور سوئد را محکوم کردند.

به گزارش بقاع خبر به نقل از ایرنا، در این راستا دانشجویان ، کارکنان و استادان دانشگاه پیام نور گناوه در بیانیه‌ای ضمن ادای احترام به ساحت مقدس پیامبر مهربانی‌ها، اهانت به پیامبر اعظم (ص) را  توهین به همه ارزش‌های انسانی و اخلاقی دانستند و  این حرکت وقیحانه و زشت را به شدت محکوم‌ کردند.

در این بیانیه آمده است: اهانت  نشریه شارلی ابدو فرانسه  به ساحت مقدس رسول رحمت ، اخلاق و بیداری ، قلوب همه مسلمانان جهان و آزادی خواهان را جریحه دار کرد.
در این بیانیه تاکید شده است: توهین و تمسخر در همیشه تاریخ نشانه عجز در منطق و استدلال بوده و همواره امری ناپسند تلقی می‌شود و بدون تردید اهانت به ساحت مقدس پیامبر حضرت محمد (ص)  در راستای پروژه اسلام هراسی و ارائه چهره غیر واقعی از اسلام توسط رژیم کودک کش صهیونیستی و آمریکا طراحی شده است.

دانشجویان ، کارکنان و استادان دانشگاه پیام نور گناوه در  پایان این  بیانیه از  دولتمردان و دستگاه دیپلماسی  خواستند هتاکان به ساحت پیامبر را ملزم به عذرخواهی رسمی از پیشگاه رسول اعظم (ص) و همه مسلمانان جهان کنند.

اداره تبلیغات اسلامی  و شورای هیات های مذهبی شهرستان گناوه نیز  با احترام به ساحت قدسی رسول اعظم (ص)  برائت و بیزاری خویش را از تمامی عوامل اهانت به آن شخصیت بی همتا و ملکوتی و حامیان آنان ابراز داشتند.

در بیانیه ای که در همین راستا منتشر شده است آمده است: در امتداد هجوم ناجوانمردانه جریان کفر و نفاق علیه حق و عدالت، بار دیگر اقدام موهن و گستاخانه دیگری، شخصیت بی نظیر عالم بشریت را نشانه گرفت و با بازنشر کاریکاتور اهانت آمیز علیه پیامبر (ص) و توهین به کلام الله مجید که این بار نیز تحت حمایت یکی از دولتهای غربی و به بهانه حمایت از آزادی بیان توسط نشریه فرانسوی «شالی ابدو» انجام شد، قلب بیش از یک میلیارد مسلمان را در اقصی نقاط جهان جریحه دار کرد.

بی تردید  دنباله های این جریان شیطانی در ازای تاریخ، در همان مسیر تاریک قدم گذاشته اند و امید واهی دارند که بتوانند خورشید عالم ناب محمدی را خاموش کنند، اما وعده الهی  تحقق خواهد پذیرفت و اسلام به‌عنوان آخرین و کامل ترین آیین انسان ساز آسمانی، سرانجام عالم‌گیر خواهد شد.

مدیریت، اساتید، کادر و طلاب مدرسه علمیه الزهرا (س)  نیز هتاکی به ساحت مقدس پیامبر اسلام را محکوم کردند

در بیانیه ای که در همین راستا منتشر شد آمده است:بار دیگر اقدام ناشایست نشریه فرانسوی قلب همه مسلمانان جهان را جریجه دار  و چهره منفور و پلید صهیونیست جهانی را در حمایت از این نشریه برای مسلمانان نمایان کرد و آنچه باعث شده چنین وقیحانه به مقابله با مقدسات دین اسلام بپردازند، ترس روشن و واضح از اسلام ناب محمدی است.

ناکارآمدی همه نظام‌های فکری جاری در جهان که جذاب ترین گزاره‌های آن بازیچه دست ابرقدرت ها است از بدیهیات به شمار می رود و حوادث جاری در شنبه های فرانسه مهد آزادی بیان و نیز وقایع اخیر در هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر (ص) ، گواهی واضح بر عجز روز افزون همه مکاتب مبتنی بر اومانیسم و ضرورت بازگشت انسان به وحی منطبق بر فطرت است.

کانون مداحان و بسیج مداحان گناوه

دشمنی با اسلام و عناد با خدای متعال، توسط کسانی انجام می‌شود که غوطه ور در خواهش‌های نفسانی و شیطانی هستند و  از این  افکار شیطانی ،دور از انتظار نیست که راهنمایان  و هدایتگرانِ بشر را مورد اهانت و یا به سُخره بگیرند.

در برهه ای از تاریخ ، شیطان صفتان برای رسیدن به اهداف شوم و پلیدِ خود  سرفرزند پیغمبر آخرالزمان را به نوک نی زدند و در شهر گرداندند  و اکنون در این ایام که مصادف با ماه محرم  و عاشورای حسینی و حزن و اندوه مسلمانان در سرتاسر عالم  و حضرت ولی عصر (عج) است  بار دیگر یکی از نشریات غربی اقدام به تصاویر و الفاظ موهن نسبت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص)  نموده که خشم ونفرت و انزجار همه مسلمانان را در سرتاسر کره خاکی در پی داشته است.

هیات فاطمیه گناوه  نیز با صدور بیانیه ای نوشت: سیاست های کینه توزانه شیاطین عالم در مواجهه  با دین مبین اسلام و پیامبر عطوفت و مهربانی حضرت محمد (ص)  که مظهر تمام فضیلت های اخلاقی و انسانی هستند و عدالت و برابری را برای انسان ها به ارمغان آورده اند بار دیگر بطن فاسد آنان را برای عالمیان آشکار ساخت.

اقدام تاسف بار و رذیل نشریه  فرانسوی در توهین به شخصیت الهی پیامبر گرامی اسلام و سکوت و حمایت مرگبار دولت های جنایتکار از این اقدام شنیع  دستاوردی جز نفرت بیش از پیش مسلمانان و دوستداران پیامبر گرامی اسلام برای این مفسدین  نخواهد داشت.

امت هوشیار و واحد مسلمان جهان بخصوص ملت حسینی ایران اسلامی همچون گذشته خاری در چشم استکبار جهانی خواهد بود و در مسیر الهی پیامبر گرامی اسلام و اهل بیت (ع) تا ظهور منجی موعود(عج)حاضر در تمام رویدادها و صحنه هاست.

جمعی از سادات شهرستان گناوه نیز با صدور بیانیه ای یادآورشدند:توهین به مقدسات مسلمانان و ارزش‌های اسلامی ،  فعالیت رسانه های وابسته به صهیونیست‌ها است که هر از گاهی در برهه های مختلف برای اهداف از پیش طراحی شده انجام می‌شود و روزی با ساخت فیلم ضد اسلامی به جنگ رسانه ای با مسلمانان می آیند و روزی دیگر به ساحت مقدس قرآن کریم توهین می‌کنند.
این بار در ایام محرم الحرام، ماه حزن و عزای سیدو سالار شهیدان و اسارت فرزندان نبی مکرم اسلام مجدد رسانه ای بی خرد به ساحت پیامبر ختمی مرتبت، رسول رحمت و مهربانی ها اهانت  و داغ عاشورا را دوچندان کرد.
ضمن ابراز تاسف و اندوه مضاعف از این حرکت شرم آور و دین ستیز نشریه فرانسوی، علیه رسول مهر و رحمت  که قلوب تمامی آزادگان جهان و موحدان بخصوص مسلمانان عالم را جریحه دار کرد ، اعلام می داریم  هیچ گاه در برابر توهین به مقدس ترین مقدسات خود ساکت و بی تفاوت نبوده به هر روشی که در اختیار داریم، در مسیر برملاساختن اهداف شوم دشمنان خواهیم کوشید.

موکب اصحاب الحسین(ع) گناوه  نیز در بیانه ای اعلام کرد:  در پی اهانت روزنامه‌ فرانسوی به چهره‌ پیامبر اکرم(ص) همه‌ مردم جهان چهره‌ عوام‌فریبانه‌ غرب را پیرو آزادی در دین و عقاید شناختند تا لکه‌ ننگی بر پیشانی نظام‌های مستکبر و سلطه‌گر باشد.

با حماقت دولت فریبکارانه فرانسه، چهره‌ اصلی دنیای غرب هویدا گشت و  قلب جریحه‌دار شده‌ مسلمین جهان با اطمینان بیشتری مردم را برای مقابله با سیاست‌های آمریکا و نقشه‌های شوم دولت نامشروع اسرائیل فرا خواند.

تمام مسلمین جهان با آگاهی کامل ،  این اقدام احمقانه را شروعی دوباره برای مقابله‌ حق و باطل دانسته و بیش از پیش در جهت نابودی ظلم و فساد و کشورهای مستکبر و جانی تلاش می‌کنند.
مسلمین جهان ،  هوشیاری و روحیه استکبارستیزی را در خود تقویت نمایند و با عزمی راسخ‌تر و تلاشی مضاعف در جهت محقق شدن وعده‌ خداوند که نابودی ظلم در زمین است گام بردارند.

کانال خبری محرم۲۴ و گناوه۲۴ نیز گستاخی به ساحت مقدس پیامبر را محکوم کردند .

در بیانیه این کانال های خبری آمده است:با تمام وجود هتک حرمت به ساحت مقدس آن رسول الهی (ص) توسط نشریه فرانسوی و عوامل صهیونیست بین الملل که موجب جریحه دار نمودن قلوب پیروان واقعی ادیان الهی شده اند را محکوم و خواستار برخورد قاطع با این معاندین جهانی هستیم.

مربوطه به : آخرین عناوینعتبات عالياتأماكن مذهبيتكيه،حسينيه وهیئت هااجتماعیمعارفمدافعان حرمدین و اندیشهمناسبت هااخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :