کدخبر : 34612 |

شهید اصلانی مصداق واقعی روحانی جهادی بود


رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه اعزام روحانی جهادی را بهترین نسخه برای جلوگیری از آسیبهای اجتماعی دانست و گفت: شهید اصلانی مصداق واقعی روحانی جهادی بود که با حضور در حاشیه شهر نسبت به رفع مشکلات این مناطق تلاش می‌کرد.

به گزارش بقاع خبر به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از سازمان اوقاف، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در دیدار با خانواده شهید اصلانی بیان کرد: اثر شهید اصلانی را می توان در کلام پسر این شهید مشاهده کرد و قطعا شهید اصلانی دفاع فرزندان خود را در دفاع از ولایت می بیند و افتخار می کند.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه نوع ایستادگی فرزندان شهید اصلانی در روشنگری جامعه بسیار موثر است؛ در ادامه گفت: شهید اصلانی مصداق واقعی روحانی جهادی بود که با حضور در حاشیه شهر نسبت به رفع مشکلات این مناطق تلاش می‌کرد.

وی در ادامه به آسیب های اجتماعی در مشهد به ویژه حاشیه شهر اشاره کرد و افزود: زمانی ما در سازمان تبلیغات اسلامی در بحث حاشیه شهر داده های فرهنگی، دینی و اجتماعی را جمع آوری کردیم ؛ با بررسی این داده ها به این نتیجه رسیدیم که آسیب های اجتماعی را نقطه ای بررسی کنیم که مهمترین نقطه آن حاشیه شهرها بود لذا چیزی بیش از 930 نقطه گذاری در کشور انجام دادیم.

حجت الاسلام و المسلمین خاموشی اظهار داشت: مهمترین نسخه ای که در کشور ارائه شد وجود یک روحانی جهادی در مناطق نقطه گذاری بود که در آنجا کفن پوش به انواع و اقسام آسیب ها رسیدگی کنند، همین اتفاق نیز صورت گرفت و تعداد زیادی از روحانیون جهادی وارد این عرصه شدند.

وی با بیان اینکه شهادت این دو طلبه جهادی؛ شهید اصلانی و شهید دارایی با دخالت سرویس های جاسوسی صورت گرفته است؛ گفت: اینکه فردی بدون برنامه ریزی و تنها با کینه شخصی این کار را انجام داده باشد دور از واقعیت است و از نظر منطق درست نیست قطعا سرویس های جاسوسی در این کار دخیل هستند.

حجت الاسلام و المسلمین خاموشی در پایان بحث اختلاف بین شیعه و سنی و بحث افغانستانی و ایرانی را از اهداف سرویس های جاسوسی به ویژه انگلیس دانست.

مربوطه به : اجتماعیمعارفشهدافضای مجازیآخرین خبراخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی: , , , , ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :