کدخبر : 33993 |

برپایی رویداد استارت‌‏آپی اسلامی ـ قرآنی در نمایشگاه بین‌‏المللی قرآن


رویداد استارت‏‌آپی اسلامی ـ قرآنی با عنوان «۱۱۴ استارت‌‏آپ» در نمایشگاه بین‌‏المللی قرآن برگزار می‌شود.

به گزارش بقاع خبر، سیدیاسر ساجدی، مدیر بخش فضای سایبری و فرهنگ دانش‌بنیان،گفت: رویداد استارت‏‌آپی اسلامی ـ قرآنی، از مجموعه فعالیت‌‏های بخش فضای سایبری و فرهنگ دانش‌بنیان بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‏‌المللی قرآن کریم محسوب می‏‌شود که طبق برنامه‌‏ریزی انجام شده از ۵ تا ۷ اردیبهشت‏‌ماه، در یکی از سالن‏‌های نشست‏‌های نمایشگاه برگزار خواهد شد.

وی می گوید از ویژگی‌های این برنامه می‌توان به برگزاری یک رویداد آموزشی ـ تجربی سه روزه، آموزش تجربه‏‌محور کارآفرینی اسلامی ـ قرآنی، امکان همکاری با کارآفرینان برتر کشور، برگزاری کارگاه‌های جنبی تخصصی با بهره‌گیری از اساتید مجرب، اهدای جایزه به سه تیم برتر و امکان حمایت از ایده‌‏های برتر اشاره کرد.

به گفته ساجدی، این رویداد در محور‌های آموزش قرآن کریم، تبلیغ و ترویج قرآن کریم، گردشگری و توریسم، هنر‌های تجسمی، معماری و دکوراسیون داخلی، اسباب‌‏بازی و بازی‌های رایانه‌ای، سلامت و محصولات غذایی حلال، وب و اپلیکیشن و تولید محتوای چندرسانه‌ای و برگزاری رویداد‌های اسلامی ـ قرآنی (باتوجه ویژه به نمایشگاه بین‌‏المللی قرآن کریم) برگزار می‌شود.

برگزاری این رویداد در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری شده است، از جمله نوآوری‏‌های این دوره از نمایشگاه بین‌‏المللی قرآن کریم به شمار می‏‌آید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مربوطه به : فرهنگیهنرمنداناجتماعیسینما و تلویزیونمیراث و گردشگریمعارففضای مجازیآخرین خبراخبارپایگاهاخبارقرآنیاخبار

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :