کدخبر : 32337 |

فینال مسابقات سراسری قرآن با رقابت حافظان کل قرآن در بخش خواهران


سومین روز مسابقات سراسری قرآن کریم از ساعت ۹ در تالار اندیشه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با رقابت ۱۴ حافظ کل قرآن برگزار شد. 

به گزارش بقاع خبر، سومین روز مسابقات سراسری قرآن با رقابت ۱۴ حافظ کل قرآن برگزار شد. در این روز شاهد حضور حافظان کل قرآن کریم که سابقه حضور و کسب رتبه در مسابقات قرآن را دارند، بودیم.

زینب محمدنژاد از آذربایجان غربی، زهرا محبی و هاجر نادعلیان از اصفهان، فاطمه شیرازی از تهران، فاطمه ابراهیمی از فارس، اعظم محمدی از هرمزگان، رویا فضائلی از خراسان رضوی، فاطمه پنبه دانه از خوزستان، زهرا سلطان پور از مازندران، سوگند رفیع زاده از گیلان، مجیده رضاپور از کرمان، فاطمه نظری از مازندران ، نفیسه منصوری از اصفهان و سعیده سلطانی از تهران ، حافظان کل قرآن بودند که در جایگاه حضور پیدا کردند و به سوالات هیئت داوران پاسخ دادند.

در این دوره از مسابقات از هریک از حفاظ دو سوال ۱۵ سطری پرسیده شد و شرکت کنندگان در رشته حفظ کل قرآن کریم ، اول دی ماه با حضور در سازمان دارالقرآن الکریم به سوالات حفظ استقامتی پاسخ دادند.

یادآوری می‌شود، چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم تا روز جمعه سوم دی‌ماه ادامه دارد. مراسم اختتامیه این مسابقات و تجلیل از نفرات برتر در همان روز برگزار می‌شود.

انتهای خبر/س

مربوطه به : فرهنگیاخبارپایگاهاخبارقرآنیاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی: , ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :