کدخبر : 29298 |

تشریح برنامه‌های یوم الله ۱۲بهمن +جدول شعارها


قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با بیش از ۴۲ هزار عنوان برنامه و مراسم سلامت محور با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی برگزار خواهیم کرد.

برنامه‌های یوم الله 12بهمن اعلام شد +جدول شعارها

به گزارش بقاع خبر به نقل از شبکه الکوثر، نصرت الله لطفی گفت: در راستای برنامه ریزی بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، با تشکیل ۲۴ کارگروه تخصصی متشکل از تشکل های مردم نهاد، ارگان ها و نهادهای انقلابی، برنامه ریزی های فراگیری انجام شده است که با استعانت از ذات اقدس الهی جل و علی، بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با بیش از ۴۲ هزار عنوان برنامه و مراسم سلامت محور با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی و پرهیز از هر نوع فراخوان عمومی و تجمع، آیین ها و ویژه برنامه هایی خواهیم داشت که طلیعه این رخداد مهم، گرامیداشت سالروز بازگشت پرخیر و برکت امام راحل عظیم الشان، به میهن اسلامی پس از ۱۵ سال تبعید و هدایت جریان انقلاب خواهد بود.

وی افزود: در این رابطه، اولین اقدام، نامگذاری روز ۱۲ بهمن از ایام الله دهه فجر به عنوان «انقلاب اسلامی، امام خمینی (قدس الله نفس الزکیه) عبد صالح خدا، احیاگر اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم)» است که ان شاء الله تعالی، در بیش از هزار شهر و شهرستان، امت متدین ، ولایت مدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی ضمن تجدید میثاق و تأکید بر پیوند ناگسستنی خود با آرمان های والای احیاگر اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) این روز بزرگ را گرامی خواهند داشت.

قائم مقام شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به سالگرد ورود تاریخی بنیانگذار انقلاب به میهن اسلامی گفت: از جمله برنامه های ۱۲ بهمن ماه امسال، رژه موتوری، گلباران مسیر حرکت امام از مهرآبادفرودگاه مهرآباد تا بهشت زهرا(سلام الله علیها)، برگزاری مراسم ویژه در جوار مضجع شریف امام بزرگوار در آستان مقدس آن عزیز سفر کرده و آیین ویژه ای در بهشت زهرا (سلام الله علیها) در محل جلوس و سخنرانی تاریخی و فراموش نشدنی رهبر کبیر انقلاب اسلامی و شستشوی ضریح مطهر امام راحل با گلاب ناب کاشان، به صدا درآمدن ناقوس کلیساها و بوق کشتی ها و قطارها، پخش قرآن از مأذنه های مساجد، می باشد.

نصرت الله لطفی افزود: برنامه دیگری که در روز ۱۲ بهمن برگزار می شود، آئین ویژه گلباران بیت شریف امام خمینی (قدس الله نفس الزکیه) در خاستگاه انقلاب اسلامی، شهر مقدس قم است که بیت انقلاب نام گرفته است. بیت شریف و تاریخی که نطق امام علیه دستگاه ستم شاهی، هدایت انقلاب، دستگیری و تبعید رهبر انقلاب اسلامی توسط رژیم مزدور و دست نشانده شیطان بزرگ آمریکا از همین محل صورت گرفته است. همچنین ویژه برنامه دیگری در زادگاه بنیانگذار نظام اسلامی در شهر خمین و گلباران بیت را خواهیم داشت.

این مقام مسئول گفت: از جمله برنامه های فراگیر دیگر در روز ۱۲ بهمن ماه، نواخته شدن زنگ انقلاب در تمامی واحدهای آموزشی است، که به ۲ شیوه نمادین، با حضور مقامات و مسئولین ملی و استانی از جمله وزیر محترم آموزش و پرورش، استانداران محترم و ائمه جمعه محترم در تعدادی از واحدهای آموزشی و طرح شاد با قریب به ۱۵ میلیون مخاطب دانش آموز خواهد بود.

لطفی افزود: جزئیات دیگر برنامه ها متعاقباً از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام خواهد شد.

مربوطه به : فرهنگیاجتماعیدیگر حوزه هافضای مجازیمناسبت هاآخرین خبراخبار ویژهاخبارپایگاه

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :