کدخبر : 29037 |

پویش زمستان گرم به همت امامزاده روح الحسنی(ع)


همزمان با ایام فاطمیه و در آستانه سالروز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، آستان مقدس امام زاده روح الله الحسنی(ع) دهها عدد شال گردن را به همراه بن خرید پوشاک گرم بین ۳۰۰ کودک کار توزیع می کند.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز، در اجرای طرح پویش زمستان گرم به همت امامزاده روح الحسنی(ع) تعداد ۳۰۰ عدد شال گردن که توسط خادمین افتخاری این آستان بافته شده است به زودی بین کودکان کار توزیع می شود. حجت الاسلام رسولی مدیر امام زاده روح االله الحسنی(ع) با اعلام این خبر گفت: «طرح پویش زمستان گرم، طرحی است که از هفته ها قبل کلید خورد. با اجرای این طرح در فضای مجازی از خیرین خواستیم تا کمک های خود برای بافت شال گردن را به دست خادمان امامزاده برسانند. با تهیه کاموا ، خادمان افتخاری آستان اقدام به بافت ۳۰۰ عدد شال گردن کردند که این شال گردن ها قرار است بین کودکان کار توزیع شود.»

مدیر آستان امامزاده روح الله(ع) در ادامه اشاره ای هم به توزیع بن های اهدایی اداره اوقاف ناحیه ۳ به همراه شال گردن ها داشت و عنوان کرد: «تعداد ۳۰۰ بن خرید پوشاک کودک به مبلغ هر بن ۵۰۰ هزار تومان توسط اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ تهران از محل موقوفات تهیه شده که همراه با شال گردن ها در روز دوشنبه همزمان با سالروز شهادت دخت نبی اکرم(ص) به روایتی و در آستانه سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور در یکی از مراکز شناسایی شده نگهداری از کودکان کار به نیابت از شهید سلیمانی به این عزیزان اهداء خواهد شد.»

خبرنگار: معصومه ماه پیکر

مربوطه به : أماكن مذهبيفرهنگیاجتماعیواقفینامامزادگاناخبارپایگاهاخبار وقفاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :