کدخبر : 28671 |

بازدید رئیس دیوان عالی کشور از موقوفه آق‌مشهد


حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد مرتضوی‌مقدم رئیس دیوان عالی کشور به همراه جمعی از مسئولان ستادی و استانی از موقوفه آق‌مشهد بازدید کرد.و از نزدیک در جریان چند و چون این پرونده قرار گرفت.

رئیس دیوان عالی کشور با تاکید بر اینکه اوقاف و منابع طبیعی مطالبی که واقعیت ندارد را مطرح نکنند، افزود: در جامعه اینطور مطرح نشود که مثلا اوقاف دارد جنگل‌ها را تخریب می‌کند، نه اینطور نیست.

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد مرتضوی‌مقدم رئیس دیوان عالی کشور در حاشیه بازدید از موقوفه آق‌مشهد ساری اظهار کرد: آن چیزی که در پرونده‌ها و مستندات دو سازمان وجود دارد مورد بررسی قرار می‌گیرد و امروز هم آمده‌ایم منطقه را مورد بازدید قرار دادیم و طبق قانون نظرات هر دو طرف را می‌شنویم و تصمیم‌گیری خواهد شد

در ادامه پیگیری‌های قانونی سازمان اوقاف و امور خیریه به منظور حفظ و حراست از موقوفات، حجت‌الاسلام المسلمین سید احمد مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور به همراه جمعی از مسئولان ستادی و استانی این سازمان صبح امروز از موقوفه آق‌مشهد در استان مازندران بازدید کرد و از نزدیک در جریان چند و چون این پرونده قرار گرفت.

وی با تاکید بر اینکه اوقاف و منابع طبیعی مطالبی که واقعیت ندارد را مطرح نکنند، افزود: در جامعه این طور مطرح نشود که مثلا اوقاف دارد جنگل‌ها را تخریب می‌کند، نه اینطور نیست.

رئیس دیوان عالی کشور تصریح کرد: آ نچیزی که وقف باشد می‌گوییم وقف است و باید به وقف عمل شود؛ اگر جایی وقف نباشد می‌گوییم وقف نیست و در این زمینه طرفداری هم نمی‌کنیم و هرچه که به واقعیت برسیم اعلام خواهیم کرد.

مربوطه به : آخرین عناوینفرهنگیاجتماعیواقفیناخبارپایگاهاخبار وقفاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :