کدخبر : 26898 |

سریال بچه مهندس و توجه به نماز


در این سریال به مولفه های نظیر اهمیت نماز صبح، نماز و کاهش آسیب‌های اجتماعی، نماز و مسجد، نماز و آرامش، نماز و زیارت، نماز و قرآن، اذان، وضو و ترویج کمک مومنانه  توجه وتاکید شده است .

به گزارش بقاء خبر به نقل از ستاد اقامه نماز کشور سید احمد زرهانی – قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور- طی نامه‌ای به علی عسکری- رئیس صدا و سیما- از اهتمام ویژه رسانه ملی در خصوص پرداختن به نماز قدردانی کرد.

متن نامه بدین شرح است:

جناب آقای دکتر علی عسگری

ریاست محترم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

طبق گزارش مدیریت روابط عمومی ستاد اقامه نماز در سریال تلویزیونی ” بچه مهندس ۳ ” که از شبکه دو سیما در شب‌های ماه مبارک رمضان در حال پخش می‌باشد موضوع اقامه نماز و آداب آن مورد توجه قرار گرفته است، بدین وسیله از اهتمام رسانه ملی، کارگردان، نویسنده و هنرمندان محترم آن مجموعه قدردانی به عمل می‌آید.

امید است با استعانت از خداوند توانا ترویج فرهنگ نورانی اقامه نماز در همه تولیدات صدا و سیما از درخشش روز افزون‌تری برخوردار گردد.

در این سریال با تاکید بر اهمیت نماز صبح، نماز و کاهش آسیب‌های اجتماعی، نماز و مسجد، نماز و آرامش، نماز و زیارت، نماز و قرآن، اذان، وضو و ترویج کمک مومنانه باعث شده است تا این سریال مورد توجه خاصی قرار گیرد.

بچه مهندس ۳ به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی با طرح و نویسندگی حسن وارسته در ۳۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای ساخته شده است که از ابتدای ماه مبارک رمضان بر روی آنتن شبکه دو سیما قرار گرفته است.

در این نامه آمده است.: ازاهتمام رسانه ملی، کارگردان، نویسنده و هنرمندان محترم سریال تلویزیونی ” بچه مهندس ۳ ” به موضوع اقامه نماز و آداب آن قدردانی به عمل می‌آید.

 

مربوطه به : آخرین عناویناخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :