کدخبر : 23349 |

خواهران بسیجی مسجد نورالاصفیاء عازم  سفر به مشهد مقدس شدند.


 خواهران بسیجی مسجد نورالاصفیاء حکیمیه چهارم مردادماه مصادف با ۲۳ ذی‎ القعده روز زیارتی امام رضا ع به مشهد مقدس مشرف شدند.

شمسی صفری مسئول کاروان زیارتی بسیج نوالاصفیاء در گفت گو با خبرنگار بقاع نیوز می گوید: چند سالی است که توفبق خدمت به زائران امام رضا ع نصیبش شده است و تقریبا درهرسال ۵ الی ۶ بار خواهران بسیجی را در زیارت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا همراهی می کند.

وی ازسختیهای سفر می گوید:با توجه به اینکه اغلب زائرین ازافراد سالمند می باشند و همراهی سالمند تقریبا مشقتهایی را به همراه دارد،اما عشق به امام رضا ع نمی گذارد خستگی را احساس کنم. وهیچ وقت از کاری که انجام میدهم پشیمان نیستم.

صفری درادامه ازلحظات ناب سفرش می گوید:هرچند بابت این کار حقوقی دریافت نمی کنم و فی سبیل الله انجام وظیفه می کنم.اما دیدن چهره شاد مادران و دیدن لبخند روی لب کودکانی که برای اولین بار به زیارت می آیند وگاهی برای بار اول است که به رستوران می ایند همه سختیها فراموش می شود، انرژی و انگیزه ای می شود برای ادامه راه.

خاطرات زائرین از طلبیدن اقا امام رضا(ع)

واژه طلبیده شدن را زیاد شنیده ایم و تقریبا همه زائرین خاطره ای از این طلبیدن داریم،خانم عظیمی نژاد یکی از همراهان در این سفربود می گفت: من واقعا به طلبیدن اعتقاد دارم و تا حضرت نطلبد زیارت قسمت نمی شود و در همین سفر،من بعد از چندمین بارکنسل شدن و عودت پولم خلاصه طلبیده شدم.

خانم ده باشی زائر دیگه ای در این سفرمی گفت: خبلی دلم برای آقا تنگ شده بود،به دوستم گفتم خیلی دلم می خواهد یرای روز زیارتی امام رضا مشهد باشم، که دوستم گفت:الان ثبت نامت می کنم و ان شالله فردا حرکت می کنیم.

سراغ خانم دیگه ای که دربین راه هنگام نماز صدمه دیده بود و سرش باند پیچی بود رفتم . با خودم گفتم الان گلایه سرمی دهد چرا من؟ اما برخلاف انتظارم گفت:درلحظه ای که زمین خوردم و صدمه دیدم گفتم :آقا فدای سرت همین که مرا دعوت کردی ازت ممنونم.

از اون پرسیدم اولین دعایت با دیدن گنبد آقا چی بود؟ پاسخ داد سلامتی و ظهور آقا امام زمان، سلامتی وظهورآقا امام زمان ، و در حالی که اشک از چشمانش جاری بود بارها و بارها این جمله را تکرار کرد.

انتهای خبر/

مربوطه به : آخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :