کدخبر : 21103 |

آیا مایلید سودآورترین سرمایه گذاری های عالم را در مسیر شما قرار دهیم؟


معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: وقتی مردم را برای حضور در بازسازی عتبات عالیات و امر خیر دعوت می‌کنید این یک سرمایه گذاری و جزو سودآور‌ترین سرمایه گذاری‌های عالم است.

به گزارش بقاع نیوز از خبرگزاری میزان، معاون فرهنگی قوه قضاییه در این نشست با تبریک به مناسبت دهه کرامت و تولد حضرت معصومه (س) بیان کرد: انسانی که زندگی اش را ایمانی و مبتنی بر محور اصل ولایت و محبت به خدا تعریف کرده است راه سعادت را در پیش خواهد گرفت؛ یعنی انسان با ارتباط با اهل بیت (ع) در مسیر گسترش وجودی و ایمانی خود حرکت می‌کند و آنچه را که برای حیات ابدی اش به کار می‌آید می‌سازد.

وی افزود: افرادی که در ستاد‌های بازسازی عتبات عالیات حرکت می‌کنند و در این راه قدم‌های مثبتی بر میدارند، توفیقات بزرگی را خداوند نصیب آنان کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی گفت: وقتی کار‌های انسان با اهل بیت (ع) پیوند می‌خورد تماما ارزش می‌یابد.

وی افزود: در این مسیر تمام اعمال مذهبی، دینی و عبادی که جزو مسلمات اسلامی است، زمانی ارزش می‌یابد که به عنصر ولایت وصل باشیم. افرادی که در این مسیر خاص‌تر و در خدمت اهل بیت (ع) حرکت می‌کنند در شاهراه ایمان و سرمایه گذاری برای حیات ابدی فعالیت می‌کنند. وقتی مردم را برای حضور در بازسازی عتبات عالیات و امر خیر دعوت می‌کنید این یک سرمایه گذاری و جزو سودآور‌ترین سرمایه گذاری‌های عالم است.

وی اضافه کرد: در فرهنگ اخلاق اسلامی مراتبی داریم و برای آدم‌های مختلف با گرایش‌های مختلف خداوند راه را بازگذاشته است. برخی با تهدید و ترس به منظور نجات از عذاب در راه اهل بیت (ع) حرکت می‌کنند و برخی هم سرمایه گذاری می‌کنند تا سودی ببرند و مراتب بالاتر حقیقت عنصر ولایت را پذیرفته و با عشق حرکت می‌کنند که تمامی این افراد نزد خداوند پذیرفته شده اند، اما جایگاه‌های متفاوتی دارند انسان با هر حرکتی به دریای بیکران الهی وصل می‌شود.

وی تصریح کرد: وقتی به اهل بیت (ع) وصل می‌شویم در حال پاکسازی و تطهیر خود هستیم تا مسیر رشد را بیابیم. ما هرکاری که برای بازسازی عتبات کنیم به بازسازی انسانی و ایمانی خود کمک می‌کنیم، افراد با پیوند اهل بیت (ع) وجود خویش را توسعه می‌دهند.

معاون فرهنگی قوه قضاییه همچنین گفت: اینجا ستاد احیای ایمان و بازسازی روح است به واسطه اهل بیت (ع) حقیقت همه زندگی‌ها درست می‌شود، باید بتوانیم این امر مهم را در جامعه رواج دهیم.
صادقی خاطر نشان ساخت: به کوری چشم دشمنان اهل بیت (ع) مردم ایران این کمک‌ها را توسعه می‌دهند.
در ادامه پلارک رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات کل کشور ضمن تقدیر از قوه قضاییه گفت: این‌ها حامیان اصلی و پشتیبانان ستاد‌های ما هستند و راهنمایی‌های خوبی داشته اند، البته این حرکت در سطح کشور و قوا است، اما در قوه قضاییه این امر بمراتب بیشتر بوده است و امیدواریم از پشتیبانی این عزیزان بهره‌مند باشیم.
پلارک افزود: مردم با اهدای نذورات به ستاد بازسازی کمک می‌کنند و ایرانیان در طول تاریخ همیشه پیشگام بوده اند و به اهل بیت (ع) عرض ارادت داشته اند.
وی گفت: باید سازمانی برای جمع آوری هدایا و نذورات تشکیل می‌شد و بحمدالله موفق بوده ایم و امروز نذورات در پیامک‌ها جمع آوری و پروژه‌های میلیاردی ایجاد کردند.
انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :