کدخبر : 11729 |

مشکلات ثبتی زمین‌های اوقاف در آیسک برطرف می‌شود


مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با اشاره به مشکل ثبتی زمین‌های اوقافی و ملکی در آیسک گفت: اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی رفع این مشکل را در دستور کار قرار داده است.

به گزارش بقاع نیوز، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با اشاره به مشکل ثبتی زمین‌های اوقافی و ملکی در آیسک گفت: اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی رفع این مشکل را در دستور کار قرار داده است.

حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمدطاهر گرایلی در جلسه ای که با حضور مسئولین شهرستانی دردفتر امام جمعه ایسک جهت رفع این مشکل برگزار شد اظهار داشت: مشکل ثبتی زمین‌های ملکی و اوقافی شهر آیسک برطرف می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم شهر آیسک بیش از ۴۰ سال برای ثبت زمین‌های ملکی و اوقافی دچار مشکل بوده‌اند، افزود: با پیگیری اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی رفع مشکلات مردم این منطقه در دستور کار قرار گرفت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: مقرر شد در صورت تأیید نماینده ولی‌فقیه و رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور پذیره اولیه املاک با حداقل قیمت ممکن به صورت قسطی از مردم دریافت و پذیره تفکیک هم گرفته نشود.

گرایلی افزود: در سال‌های بسیاری مردم آیسک به دلیل اینکه زمین‌ها و موقوفات ملکی آن‌ها تفکیک و مشخص نشده دچار مشکلات زیادی بودند.

وی با توجه به اینکه آیسک دارای شهروندانی متدین و آگاه است، بیان کرد: این اداره تلاش لازم برای رفع مشکلات موجود را خواهد داشت.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار وقفاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :