کدخبر : 11539 |

ارائه پیشنهاد اصلاح برخی قوانین حقوقی و ثبتی موقوفات به سازمان اوقاف کشور


معاون حقوقی و ثبتی اوقاف اصفهان گفت: در نشست کمیته قوانین و مقررات حقوقی و ثبتی، قوانین مربوط به بقاع متبرکه، موقوفات و اماکن مذهبی بررسی شد و پیشنهاداتی برای تقویت و اصلاح برخی قوانین به سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ارسال شد.

به گزارش بقاع نیوز ، مجید معمار منتظرین معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اظهار داشت: در راستای تبادل نظر و بررسی مسائل حقوقی و ثبتی نشست تخصصی کمیته قوانین و مقررات حقوقی و ثبتی به صورت مشترک بین استان های یزد، چهارمحال و بختیاری و استان اصفهان به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این نشست روز دوشنبه ۲۸ تیر ماه با حضور جمعی از معاونان و کارشناسان حقوقی ادارات کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، چهارمحال و بختیاری و اصفهان به همراه سعید حسینی معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل اوقاف استان اصفهان برگزار شد.

معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه بیان کرد: در این نشست قوانین حقوقی و ثبتی مربوط به بقاع متبرکه، موقوفات و اماکن مذهبی بررسی و پیشنهاداتی مبنی بر تقویت و اصلاح برخی از قوانین تهیه و جهت بررسی و اقدامات لازم به امور حقوقی و ثبتی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ارسال شد.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :