کدخبر : 11350 |

اوقاف مازندران در تمامی مراحل اجرای برنامه های ابلاغی سازمان موفق بوده است


قائم مقام سازمان اوقاف درسفرش به مازندران ابراز داشت: اداره کل اوقاف مازندران در تمامی مراحل اجرای برنامه های ابلاغی سازمان اوقاف در سال گذشته موفق بوده و موفق به کسب رتبه نخست کشور شد.

به گزارش بقاع نیوز از مازندران، عبدالرضا عابد قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه در سومین جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه شعار سال مقام معظم رهبری باید در کشور اجرایی شود، افزود: تمامی برنامه‌ها و اهداف سازمان اوقاف طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه وقف در اقتصاد مقاومتی کاربردهای زیادی دارد و در تلاش هستیم از تمامی این ظرفیت ها بهره گیری کنیم، ادامه داد: همه ادارات کل اوقاف کشور باید به دستورات ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف توجه کنند تا برنامه ها هدفمند اجرایی شود.

این مسئول گفت تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات مردم باید در رأس امور قرار گیرد و اجرای صحیح و امینانه نیت واقف وظیفه سازمان اوقاف است. وقف در جامعه کاربردهای زیادی دارد که باید به مردم شناسانده شود

قائم مقام سازمان اوقاف بیان داشت: اداره کل اوقاف مازندران در تمامی مراحل اجرای برنامه های ابلاغی سازمان اوقاف در سال گذشته موفق بوده و موفق به کسب رتبه نخست کشور شد.

این مسئول بیان داشت: امروز به استان مازندران آمدیم تا عملکرد معاونت های اوقاف را بازدید کنیم. همچنین پروژه های عمرانی موقوفات و بقاع متبرکه این استان مورد بازدید قرار گرفتند.

عابد بیان کرد: بیش از ۱۸۰ هزار موقوفه و بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار رقبه در کل کشور وجود دارد که ۱۲۰ هزار موقوفه کشور منفعتی است و عواید آن در راستای وقف نامه اجرای نیت می شود.

وی گفت: سازمان اوقاف با توزیع اوراق مشارکت وقف چهار بیمارستان سرطانی در کشور احداث می کند که این بیمارستان ها در شهرهای اصفهان، مرکزی، تهران و فارس قرار دارند.

مربوطه به : اخباراخبار وقفاستان مازندرانآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :