کدخبر : 10205 |

نتایج مرحله شهرستانی سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن‌کریم در شهرستان میانه اعلام شد‎


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میانه از اعلام نتایج مرحله شهرستانی مسابقات قرآن‌کریم در این شهرستان خبر داد

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز،حجت‌الاسلام علی عیسی‌زاده در این خصوص اظهار کرد: در رشته‌ی اذان “ویژه برادران” علی انگوتی، نقی صادقی و پیمان احمدی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کرده‌اند.

وی گفت: در بخش قرائت ویژه برادران “حبیب‌الله میرزا احمدی، آیدین حیدری و امیرحسین ایلغاری” به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کرده و همچنین در بخش قرائت ویژه خواهران نیز “مینا هاشم‌زاده، سهیلا نصیری و هاشمی‌زاده” به ترتیب مقام اول تا سوم را به‌خود اختصاص داده‌اند.

وی افزود: در بخش ترتیل ویژه برادران “فرهاد شیرازی و حسین عراقی” به ترتیب مقام اول و دوم و همچنین در بخش ترتیل ویژه خواهران “فرحناز داوودی و عاطفه حیدری” مقام اول و دوم را به دست آورده‌اند.

حجت‌الاسلام عیسی‌زاده ادامه داد: در رشته‌ی دعاخوانی ویژه برادران “شکرالله عبدالهی و مهدی زارعی” به‌ترتیب مقام اول و دوم را کسب کرده و همچنین در رشته‌ی دعاخوانی ویژه خواهران نیز “سحر سلیمی” به عنوان نفر برگزیده انتخاب شده‌ است.

وی خاطرنشان کرد: در رشتهی حفظ پنج جزء ویژه برادران “محمدعلی ارقباعی، روح‌الله صدیقی و داوود خانی” به‌ترتیب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص داده و همچنین در رشته‌ی حفظ پنج جزء ویژه خواهران “زهرا عزتی، زیبا خاتمی و رقیه قره‌باقری” نیز به‌ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کرده‌اند.

وی بیان کرد: در رشته‎ی حفظ ۱۰ جزء قرآن‌کریم ویژه برادران “طاها محرم‌زاده و حمید محمدی” به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کرده و همچنین در رشتهی حفظ ۱۰ جزء قرآن‌کریم ویژه خواهران نیز “معصومه غلامیان”به عنوان نفر برگزیده انتخاب شده و جواز حضور در مسابقات استانی را به دست آورده‌اند.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :