کدخبر : 5954 |
مسئول دبیرخانه کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان:

جشن بزرگ میلاد حضرت زینب (س) در زنجان برگزار می‎شود


مسئول دبیرخانه کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان گفت: همزمان با سالروز میلاد حضرت زینب جشن بزرگ میلاد در زنجان برگزار می‎شود.

به گزارش بقاع نیوز از زنجان؛ مرتضی مقدمی اظهار داشت:نخستین جشنواره حضرت زینب (س) با عنوان شکوه شکیبایی از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از فردا در زنجان آغاز می‎شود.
وی با اشاره به اینکه کمیته‎های مختلفی برای برگزاری مطلوب این جشنواره تشکیل شده است، تصریح کرد: کمیته مساجد برای هماهنگی بیشتر اجرای برنامه‎ها به دبیرخانه کانون‎های مساجد محول شده است.
مسئول دبیرخانه کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان از برگزاری جشن بزرگ میلاد به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) از سوی دبیرخانه کانون‎های مساجد در زنجان خبر داد و گفت: کانون‎های فعال دبیرخانه در این زمینه برنامه‎ریزی می‎کنند.
مقدمی با اشاره به اینکه همزمان با سالروز میلاد این بانوی گرامی اسلام جشن بزرگ میلاد در زنجان برگزار می‎شود، افزود: اعضای کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد در این جشن حضور دارند.
وی با بیان اینکه ثواب طرح تلاوت نور در کانون‎های مساجد استان زنجان در سالروز میلاد این بانوی گرامی و صبور اسلام به آن حضرت اهداء می‎شود، تصریح کرد: طرح تلاوت نور در مناسبت‎های مختلف در استان برگزار می‎شود.
مسئول دبیرخانه کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان از برگزاری طرح چهره به چهره تبیین سبک زندگی حضرت زینب(س) خبر داد و گفت: 60 مربی طرح چهره به چهره را در کانون‏‎های فرهنگی و هنری مساجد اجرا می‎کنند.
مقدمی با بیان اینکه حضرت زینب بانویی نمونه، الگو و اسوه صبر و بردباری محسوب می‎شوند، افزود: بانوان جامعه اسلامی باید از این الگوی کامل تبعیت و پیروی کنند.
وی با اشاره به اینکه خودشناسی، خداشناسی و صبر در ناملایمات روزگار از ویژگی‎های برجسته این حضرت است، افزود: این حضرت الگو و اسوه‎ای نمونه برای آحاد جامعه محسوب می‏‎شوند.
زهرا رسولی- خبرنگار بقاع نیوز- زنجان

مربوطه به : اخبار ویژهزنجانمعرفی بقاع متبرکه ایران اسلامیاخبار وقفاخبارآخرین عناویناستان زنجان

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :