کدخبر : 4163 |

اجرای برنامه های جشن ولایت علوی، اکمال دین نبوی و دهه ولایت در بقاع متبرکه استان همدان


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با بیان اینکه جشن های دهه ولایت در بقاع متبرکه شاخص استان همدان برگزار می گردد، افزود: این جشن ها در قالب طرح ویژه ولایت علوی، اکمال دین نبوی به انجام خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، حجت الاسلام رضا حاجی زین العابدینی اظهار داشت: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی ، برگزاری بزرگداشت مناسبت های ملی و مذهبی در جوار آستان مقدس امامزادگان، امری مهم و تأثیر گذار می باشد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با بیان اینکه در چشم انداز قطب فرهنگی شدن امامزادگان و بقاع متبرکه این طرح ها دیده شده است؛ افزود: اجرای جشن های ویژه دهه ولایت تحت عنوان ولایت علوی، اکمال دین نبوی نیز در جوار آستان مقدس امامزادگان در همین راستا صورت می گیرد.
وی با اشاره به برگزاری جشن ویژه در روز 21 مهرماه مصادف با عید سعید غدیر خم در بقاع متبرکه شاخص استان همدان ، اظهار داشت: این مراسم در شهر همدان و در امامزاده عبدا…(ع) این شهر به انجام خواهد رسید.
حجت السلام حاجی زین العابدینی افزود: در سطح شهرستان ها نیز این مراسم در بقاع متبرکه شاخص هر شهرستان هم زمان با سراسر کشور در ساعت 10 صبح روز عید سعید غدیر به انجام خواهد رسید.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان  برپایی نمایشگاه ها و برگزاری مسابقه کتاب خوانی و دیگر مراسمات فرهنگی در سطح بقاع متبرکه را از جمله برنامه های این دهه عنوان نموده و افزود: بزرگداشت عید سعید غدیر که در روایات به عنوان یکی از اعیاد بزرگ اسلامی از آن یاد می شود، بسیار مهم و با اهمیت است.

مربوطه به : آخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :