کدخبر : 3528 |
همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) صورت می گیرد

کلنگ زنی طرح توسعه امامزاده عبدالعزیز(ع) نیار


بقاع نیوز:همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع)، مراسم کلنگ زنی طرح توسعه امامزاده سید عبدالعزیز(ع) محله نیار اردبیل و همچنین احداث مسجد امام هادی(ع) شهرک مخابرات با حضور امام جمعه محترم اردبیل صورت می گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، حجت الاسلام وحدت مشهوری با اعلام این خبر گفت: اداره کل اوقاف استان با توجه به خیل مشتاقان و به منظور افزایش رفاه حال زائرین و آرامش بیشتر آنها، اقدام به تصویب طرح توسعه آستان مقدس امامزاده سید عبدالعزیز(ع) محله نیار اردبیل کرده است.

وی گفت: به همین منظور قرار است همزمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع)، مراسم کلنگ زنی این طرح  با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عاملی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه معزز اردبیل و جمعی از مسئولین استان و شهرستان در روز یکشنبه 22 تیرماه ساعت 16 انجام پذیرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل افزود: با توجه به نیاز همشهریان گرامی ساکن در شهرک مخابرات اردبیل به مسجد، در مراسم دیگری کلنگ زنی احداث مسجد امام هادی(ع) این شهرک با حضور امام جمعه محترم و دیگر مسئولین در همانروز ساعت 15 صورت می گیرد.

مربوطه به : اخبار ویژهاردبیلاستان اردبیلآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :