کدخبر : 1138 |

سقف گنبد مصلای شفت نصب می شود


 

سقف گنبد مصلای شفت نصب می شود

پایگاه امامزادگان(بقاع نیوز):حجت‌الاسلام سید هادی موسوی صبح امروز در نخستین جلسه سفرهای شهرستانی استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان در این شهرستان اظهار کرد: احداث مصلاها ردیف بودجه دولتی ندارد.

خبرگزاری فارس: سقف گنبد مصلای شفت نصب می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شفت، حجت‌الاسلام سید هادی موسوی صبح امروز در نخستین جلسه سفرهای شهرستانی استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان در این شهرستان اظهار کرد: احداث مصلاها ردیف بودجه دولتی ندارد.

وی با بیان اینکه نبود ردیف بودجه دولتی برای احداث مصلا به معنی کمک نکردن دستگاه‌ها به این امر نیست، افزود: گنبد مصلای شفت به اندازه یک پروژه بزرگ هزینه دارد.

موسوی از نصب پوشش بیرونی سقف گنبد مصلای شفت در 26 خرداد جاری خبر داد و تصریح کرد: پوشش بیرونی سقف مصلای شفت 120 میلیون تومان هزینه دارد.

به گفته امام جمعه شفت، بالغ بر 4 میلیارد تومان برآورد اولیه احداث مصلای این شهر است.

فرماندار شفت نیز در جلسه مذکور سفرهای شهرستانی را حرکتی پر شتاب در ابعاد مختلف برای توسعه استان نامید و گفت: تمام فرمانداران از مدت‌ها قبل خود را آماده سفرهای شهرستانی مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان کرده‌اند.

جواد شفیعی ثابت به وجود امامزادگان ابراهیم (ع) و اسحاق (ع) در شفت اشاره کرد و افزود: در سفرهای شهرستانی به مناطق مختلف شفت توجه ویژه شده است.

وی سفر شهرستانی استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان به شفت را موجب تحول در این شهرستان دانست و تصریح کرد: دبیرخانه سفرهای شهرستانی گیلان باید برای اجرای مصوبات زمان تعیین کند.

شفیعی ثابت با بیان اینکه روزها و ماه‌های پرشتابی برای توسعه شفت ایجاد شده است، بیان کرد: به بخش راه و شهرسازی و گردشگری شفت توجه ویژه شده است.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :