کدخبر : 34740 |

روابط عمومی‌ها کارکردهای اثرگذار خود را به جامعه ارائه کنند


معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با اشاره به اینکه باید روابط عمومی‌ها کارکردهای اثرگذار خود را به جامعه ارائه کنند گفت: روابط عمومی‌ها دیده بان‌های هر دستگاه هستند و باید از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کرده و ارتباط خود را با رسانه‌ها هرچه بیشتر تقویت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، احمد حاجی زاده در همایش گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی که در مجتمع فرهنگی امام زاده سید علی (علیه السلام) برگزار شد ، با بیان اینکه نتوانسته ایم از میراث شهدا پاسداری و حراست کنیم، اظهار کرد: آیا ما در راستای مسؤولیت و وظیفه ای که داریم به درستی عمل کرده ایم؟
وی با بیان اینکه برای هر پست مدیریتی در کشور 72 شهید تقدیم شده است، بیان کرد: ما در قبال لحظه لحظه مسؤولیت خود باید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشیم؛ در نظام جمهوری اسلامی هر کسی که مسؤولیت می گیرد باید در برابر تمام ملت پاسخگو باشد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار قم به جایگاه ویژه روابط عمومی‌ها اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در مقوله جهاد تبیین به خوبی شرایط کشور را تشریح کردند؛ جبهه دشمن به تهاجم ترکیبی دست زده و از همه ظرفیت‌ها علیه ما استفاده می کند.
وی اظهار کرد: همه وظیفه داریم از سرمایه‌هایی که به برکت خون شهدا و از ایثار رزمندگان به دست آمده است، دفاع کنیم؛ رهبر معظم انقلاب می فرمایند دشمن به دنبال تحریف واقعیت‌ها و توانمندی‌های ما است و جهاد تببین به معنای سکوت نکردن و آگاهی دادن است.
حاجی زاده نقش روابط عمومی‌ها در فضای جهاد تبیین را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: روابط عمومی تحلیل گر است نه توجیه گر؛ روابط عمومی‌ها باید به چرایی موضوعات پاسخ داده و به دنبال اعتماد سازی مخاطبان باشند.
وی با اشاره به اینکه باید نقاط قوت و امید به جامعه تزریق شود، خاطرنشان کرد: هنر روابط عمومی‌ها این است که از ظرفیت رسانه‌ها به خوبی استفاده کنند؛ البته اشکال وارد است که برخی مدیران آنگونه که باید به روابط عمومی‌ها بها داده نمی‌شود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با اشاره به اینکه باید روابط عمومی‌ها کارکردهای اثرگذار خود را به جامعه ارائه کنند یادآور شد: روابط عمومی‌ها دیده بان‌های هر دستگاه هستند و باید از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کرده و ارتباط خود را با رسانه‌ها هرچه بیشتر تقویت کنند.
وی با اشاره به اینکه دولت در جراحی اقتصادی ایثارگرانه وارد عمل شده است، گفت: در این طرح جلوی سوء استفاده دلالان و واسطه‌ها گرفته شده و همه باید از این طرح حمایت صورت گیرد.
حاجی زاده با بیان اینکه روابط عمومی‌ها برای مقابله با دشمنان باید استراتژی لازم را داشته باشند، اضافه کرد: باید روابط عمومی‌ها در جنگ نرم برابر دشمن خود را تجهیز کنند.

 

مربوطه به : أماكن مذهبياجتماعیامامزادگانآخرین خبراخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :