کدخبر : 34592 |

موضوع سفر خانواده قالیباف به ترکیه همچنان حاشیه ساز؛ شکایت برادر داماد رئیسی از مهدی طائب


اخیرا رییس قرارگاه عمار، افشای جزئیات سفر خانواده رئیس مجلس به ترکیه را به میثم نیلی، برادر داماد رئیسی نسبت داده بود، که همین موضوع باعث شکایت از وی در دادسرای ویژه روحانیت تهران شد.

به گزارش بقاع خبر، مهدی طائب افشای جزئیات سفر خانواده رئیس مجلس به ترکیه را به میثم نیلی نسبت داده بود که پس از انتشار این خبر از سوی طائب وکیل میثم نیلی در واکنش به این خبر اعلام کرد: ظهر امروز شکایت موکل بنده از حجت‌الاسلام مهدی طائب در دادسرای ویژه روحانیت تهران تحویل ثبت شد. روز گذشته سخنانی از حجت‌الاسلام طائب منتشر شد که وی ادعا می‌کند که میثم نیلی «یک سر خط» ماجرای افشای سفر خانواده رئیس مجلس به ترکیه بوده است.

علیرغم توهین‌ها و افتراهای متعدد علیه موکل بنده در رسانه‌ها، از آن جهت که این مورد به طور جدی تکمیل کننده نقشه القای اختلاف میان سران قوا بوده و پس از گذشت دو روز هیچ اقدام اصلاحی از سوی حجت‌الاسلام طائب مشاهده نکردیم، در نهایت مجبور به ثبت شکایت شدیم.

ادعای آقای طائب کذب محض است و آقای نیلی در ماجرای حواشی اخیر مربوط به رییس مجلس علیرغم انتقادات جدی، دوستان رسانه‌ای را از تکمیل نقشه دشمن بر حذر می‌داشت.

گفتنیست،  میثم نیلی احمدآبادی، مدیر مسئول پایگاه اطلاع‌رسانی رجا نیوز است. او برادر مقداد نیلی، داماد سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری ایران، است.

منبع: خبرفوری

مربوطه به : اجتماعیدیگر خبرهاآخرین خبراخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :