کدخبر : 33887 |

پخش زنده ترتیل خوانی قرآن از شبکه های سیما


مراسم ترتیل خوانی قرآن از شبکه های مختلف سیما به صورت زنده پخش می شود.

 به گزارش بقاع خبر: جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و دبیر شورای معارف سیما با اعلام «قرن‌‌ قرآن» به عنوان شعار ماه رمضانِ تلویزیون،ساعات پخش مراسم ترتیل خوانی قرآن از شبکه های مختلف سیما را برای مخاطبان تشریح کرد.

ترتیل‌خوانی از شبکه‌های سیما

شبکه یک هر روز در ماه مبارک رمضان، 45 دقیقه بعد از اذان صبح، ترتیل‌خوانی قرآن کریم را از مشهد مقدس حرم رضوی (ع) پخش می‌کند.

شبکه دو هر روز در ماه مبارک رمضان ساعت 10:30 صبح از شهر طبس امام‌زاده حسین بن موسی الکاظم (ع) به روی آنتن می‌رود.

– در شبکه سه، پخش ترتیل‌خوانی قرآن کریم هر روز ساعت 14:50 به صورت زنده همراه با تفسیر کوتاه از شهر قم حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) پخش می‌شود.

شبکه چهار هر روز ساعت 14 به صورت زنده از شیراز حرم‌ مطهر احمدبن موسی شاه چراغ ترتیل‌خوانی را برای مخاطبان خود پخش می کند. جمع خوانی قرآن کریم در ساعت 3 بامداد از این شبکه بازپخش می‌شود.

-ویژه برنامه «انس با قرآن» در ماه مبارک رمضان هر روز به صورت زنده بعد از نماز ظهر و عصر از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) شهرستان ری از شبکه پنج پخش می‌شود.

شبکه قرآن و معارف سیما ترتیل جزء خوانی را در سه نوبت ساعات 5:35، 10:20 و 17:30 به صورت زنده از مسجد مقدس جمکران، حرم‌ مطهر امام رضا (ع) و حرم امام‌ خمینی (ره) روی آنتن می‌برد.

– جزءخوانی قرآن در شبکه افق هر روز ساعت 17 در ایام‌ ماه مبارک رمضان به صورت زنده و مستقیم از صحن گوهرشاد حرم‌ رضوی مشهدالرضا (ع) پخش می‌شود.

– در شبکه امید هر روز قبل از اذان ظهر از ساعت 12:30 از بندر بوشهر امامزاده مهیمن و حمزه علیهما السلام روی آنتن این شبکه می‌رود.

– در شبکه جهانی جام‌جم هر روز ساعت 16 ترتیل‌خوانی از نجف اشرف پخش می‌رود.

– در شبکه آموزش هر روز در ماه مبارک رمضان ساعت 18:30 از اصفهان مزار امامزاده ابراهیم و اسماعیل علیهما السلام پخش می‌شود.

التماس دعا

مربوطه به : فرهنگیاجتماعیمناسبت هااخبار ویژهاخبارپایگاهاخبارقرآنیاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :