کدخبر : 33882 |

برنامه‌های قرآنی ویژه ماه رمضان در بقاع متبرکه کرمانشاه


حجت الاسلام محمد صالحی گفت: امسال نیز همچون ادوار گذشته برنامه‌های متنوع قرآنی و فرهنگی در بقاع متبرکه و امامزادگان واجب التعظیم برگزار می‌شود.

بقاع خبر: حجت الاسلام محمد صالحی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز، با اشاره به اهم برنامه های اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در ایام ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: در ایام ماه مبارک رمضان جلسات جزء خوانی، محافل انس با قرآن کریم و تفسیر آیات الهی به همت اوقاف و امور خیریه استان برگزار خواهد شد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه افزود: امسال نیز همچون ادوار گذشته برنامه‌های متنوع قرآنی و فرهنگی در بقاع متبرکه و امامزادگان واجب التعظیم برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: در شهر کرمانشاه ویژه برنامه جزء خوانی قرآن کریم در استان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) طاقبستان همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۱۸ برگزار خواهد شد که همزمان به صورت زنده از شبکه استانی زاگرس نیز پخش می شود.

حجت‌ الاسلام صالحی گفت: همچنین از نیمه ماه رمضان همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) تا پایان لیالی قدر جلسات تفسیر قرآن کریم با حضور مفسران مطرح استانی در آستان مقدس امامزاده ابراهیم طاق بستان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اجرای طرح قرار دوازدهم اظهار داشت: این طرح و تهیه بسته های معیشتی یک طرح سراسری بود که دومین مرحله از آن در روز دوازده فروردین با نام و یاد حضرت ولی عصر و منجی عالم بشریت ۱۰۰۰ بسته معیشتی با هدف کمک به خانواده های نیازمند توزیع شد.

وی افزود: در این روز همچنین ۵۰۰ پرس غذای گرم در آستان مقدس امامزادگان استان کرمانشاه پخت و توزیع شد.

منبع: مرصادنیوز

مربوطه به : آخرین خبراخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :