کدخبر : 33870 |

طرح “مودت” در امامزاده آقاعلی عباس بادرود


گروه استان‌ها- رئیس هیئت امنای امامزاده آقا علی عباس(ع) بادرود از اجرای طرح مودت در این بقعه متبرکه خبر داد.

بقاع خبر: حجت‌الاسلام علیرضا قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نطنز اظهار داشت: مهم‌ترین هدف از اجرای طرح «مودت»، بقعه محوری و تقویت نقش و مشارکت‌های دولتی و مردمی در عمران بقاع متبرکه، مساجد و اماکن مذهبی است.

رئیس هئیت امنای آستان مقدس آقا علی عباس(ع) بادرود هدف دیگر این طرح را جذب مشارکت‌های مردمی دانست و افزود: با آباد کردن بقاع متبرکه به گفته مقام معظم رهبری آن‌ها را به قطب فرهنگی تبدیل خواهیم کرد و علاوه بر این مهم بقاع متبرکه نیز به زائران معرفی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه نذورات ضریح، صندوق بقاع متبرکه و اعتبارات دولتی جوابگوی انجام تمام امور عمرانی و فرهنگی اماکن متبرکه نیست ابراز داشت: طرحی با عنوان «طرح مودت» در سطح آستان مقدس آقاعلی عباس(ع) در حال  اجرا است تا بتوان به نحو مطلوب و بهینه از ظرفیت خیرها استفاده کرد.

قاسمی با بیان اینکه در این طرح اقشار مختلف مردم حضور دارند، افزود: این طرح با حضور خیران، واقفان و علاقه‌مندان در راستای بازسازی، توسعه، عمران و آبادانی امامزادگان آقاعلی عباس و شاهزاده محمد(ع) برگزار می‌شود. رئیس هیئت امنای امامزاده آقا علی عباس(ع) بادرود ابراز داشت: در قالب طرح مودت مبلغ یک‌ هزار و 64 دلار و مبلغ 200 میلیون ریال به مضجع شریف حضرت آقاعلی عباس و شاهزاده محمد(ع) توسط بانوی ایرانی مقیم آمریکا سرکار اهدا شد.

منبع: تسنیم

مربوطه به : آخرین خبراخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :