کدخبر : 33710 |

پیام تسلیت رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پی رحلت آیت‌الله ری‌شهری


حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی رحلت  آیت‌الله محمد محمدی ری‌شهری نماینده مجلس خبرگان و  تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه‌السلام را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام تسلیت آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«انا لله و انا الیه راجعون»

خبر تلخ رحلت آیت‌الله محمد محمدی ری‌شهری خادم اهل‌بیت علیهم السلام، مجاهد انقلابی، فقیه و قاضی بزرگ دوران ما و یار امام و رهبری تاسف عمیق این جانب را برانگیخت.

زندگی پربرکت آیت‌الله ری‌شهری در ابعاد مختلف مذهبی، سیاسی و انقلابی، فرهنگی و اجتماعی چه در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی می‌تواند الگوی مناسبی برای جوانان انقلابی باشد.

ایشان سالها افتخار تولیت آستان مقدس حرم حضرت عبدالعظیم حسنی علیه‌السلام را به عنوان یکی از شاخص‌ترین امامزادگان داشتند و خدمات بی‌شائبه ایشان در این مسئولیت برای نسلهای آینده نیز به یادگار خواهد ماند.

آیت‌الله ری‌شهری به عنوان مجاهد انقلابی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی در امر قضا و سیاست در کسوت مسئولیت‌های مختلف همواره منشا آثار و برکات زیادی برای مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده‌اند.

رحلت ملکوتی این عالم ربانی را به مقام معظم رهبری، خادمان  اهل‌بیت علیهم‌الاسلام و همه شاگردان و بازماندگان محترم ایشان‌ تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه طلب می‌کنم.

مربوطه به : آخرین خبراخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :