کدخبر : 33702 |

تقدیر معاون سازمان اوقاف از اقدامات اوقاف قم برای نوروز 1401


معاون سازمان اوقاف با حضور در بقاع شاخص استان قم، برنامه‌های تدارک دیده شده برای نوروز، نظم و رعایت مسائل بهداشتی در آنها را قابل تحسین دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، در آخرین روز سال 1400 و در آستانه تحویل سال نو، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف در جریان سفر به قم در بقاع متبرکه و حرم‌های مطهر امامزادگان شاخص استان حضور یافت.
حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا عادل در جریان سفر خود در آستان نورانی امامزادگان شاه سید علی(ع)، شاه جمال(ع)، عبدالله(ع) قلعه چم و مزار مقدس شیخان و بقعه میرزای قمی و اصحاب ائمه اطهار(ع) به زیارت مضجع شریف این امامزادگان و بزرگان پرداخت.
وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم و مجموعه مدیریتی بقاع متبرکه اظهار کرد: بقاع متبرکه‌ قم از نظر نظافت و بهداشت، رعایت پروتکل‌های بهداشتی، اقامه نماز جماعت، آمادگی برای مراسم تحویل سال نو، برپایی خیمه‌های معرفت و حضور مبلغان برای اجرای برنامه‌های فرهنگی قابل تحسین هستند.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه خاطرنشان کرد: به نوبه خود از زحمات دست اندرکاران از جمله مدیران و همکاران محترم اوقاف استان، هیأت امناء، مدیران و خدام بقاع متبرکه و مبلغین پرتلاش تقدیر و تشکر کرده و سالی سرشار از معنویت همراه با عافیت و عاقبت به خیری برای همه آنها آرزومندم.

مربوطه به : آخرین خبراخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :