کدخبر : 33648 |

مستند پارتیزان جنگجوی ایرانی از آریابرزن تا سردار سلیمانی


نگارش طرح تحقیقاتی و فیلمنامه مستندی با موضوع جنگجویان ایرانی با حمایت کنفدراسیون جهانی دفاع شخصی در موسسه فرهنگی ورزشی بین المللی آراز تکاوران ویرا آغاز شد .

بقاع خبر: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنفدراسیون جهانی دفاع شخصی به نقل از  روابط عمومی موسسه آراز تکاوران ویرا ، دکتر حجت بقایی با همکاری و مشاوره دکتر علیرضا سلمانیان و دکتر علی حسین پور نگارش فیلمنامه را شروع کرده است .

با توجه به موضوع تحقیق یک تیم تحقیقاتی از باستان شناسان ، مورخان و اساتید هنرهای رزمی و همچنین کارشناسان نظامی در این تحقیق با تیم پژوهش همکاری دارند.

روابط عمومی تیم تولید اعلام کرد ، با توجه به نیازی که به کارشناسان در حوزه های مختلف ازجمله تاریخ هنرهای رزمی و تاریخ جنگها از نظریات کارشناسانی از کشورهای چین ، ژاپن ، هندوستان ، کره جنوبی ، آمریکا ، یونان ، ترکیه و . . . نیز بهره مند خواهیم شد .

نویسنده تحقیق در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی گفت : هدف از نگارش این مستند در مرحله اول کار تحقیقاتی است ، و اگر شرایط فراهم شد ، فیلم مستند تهیه خواهد شد ، هرچند که در حال حاضر دو شبکه تلویزیونی برای پخش مستند اعلام آمادگی کرده اند و همچنین با حمایت کارشناسان همکار در چین و هند چند شبکه برای پخش اعلام آمادگی کرده اند . ولی من تا خروجی پژوهش را نبینم نمی توانم بگویم این مستند تک قسمتی خواهد شد یا مجموعه مستند ، به امید خدا پس از پایان تحقیق نحوه پخش و شبکه های مورد نظر اعلام خواهند شد .

منبع: کنفدراسیـون جهــانی دفــاع شخصـی

مربوطه به : فرهنگیهنرمندانادبیات و نشرسینما و تلویزیونآخرین خبراخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی: , , ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :