کدخبر : 33628 |

بقاع متبرکه با عطر مهدویِ طرح «قرار دوازدهم» به استقبال قرن جدید می‌روند


مدیرکل امور اجتماعی و مشارکتها سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه قرار دوازدهم طرحی است با رویکرد ارائه خدمات اجتماعی به یاد و نام امام زمان (عج)،گفت:بقاع متبرکه با عطر مهدوی قرار دوازدهم به استقبال قرن جدید می روند.

به گزراش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، رضا معممی مقدم گفت: انتشار نام و یاد امام زمان(عج) و همچنین خدمت به جامعه منتظر، نباید دستخوش ایام و مورد غفلت قرار گیرد به همین منظور طرح قرار دوازدهم بهانه ای است که در هیاهوی عید نوروز دل های مومنین را متوجه ولی نعمت خود کرده تا عاشقانه برای مولایشان گام بردارند.

معممی مقدم در تشریح طرح قرار دوازدهم افزود: طرح قرار دوازدهم که طرحی با رویکرد ارائه خدمات اجتماعی به یاد و نام امام دوازدهم است، با محوریت توزیع بسته های معیشتی بین افراد کم برخوردار، در روز دوازدهم قرن جدید با همت مراکز افق بقاع متبرکه سراسر کشور اجرا می شود.

مدیرکل امور اجتماعی و مشارکتها با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و ضرورت توجه و حمایت از افراد کم برخوردار خاطرنشان کرد: حمایت از خانواده های کم برخوردار در ماه مبارک رمضان، یکی از دغدغه های مومنین و دست اندرکان بقاع متبرکه بوده و هم اکنون نیز این مواسات مومنانه در قالب طرح قراردوازدهم و با رویکرد تامین سبدغذایی ویژه این ماه با مشارکتی مضاعف برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به ضرورت زمینه سازی مشارکت عمومی در ارئه خدمات اجتماعی ادامه داد: در راستای مشارکت حداکثری برای تامین محتوای سبدهای غذایی در این طرح، از مهدی یاوران استفاده می شود.

وی تصریح کرد: ساختار طرح قراردوازدهم بر مشارکت عمومی با هر توان و مکنت مالی است. از این رو هرکسی که دل در گرو خدمت به محرومین دارد و دوست دارد به عشق امام زمان علیه السلام این کار را انجام دهد، می تواند به عنوان مهدی یاور در این طرح مشارکت کند.

معممی مقدم با تشریح وظایف مهدی یاوران یادآور شد: در این طرح هر مهدی یاور، با عضوگیری از بستگان، دوستان و آشنایان خود، اقدام به تامین حداقل یک سبد غذایی به ارزش 500 هزار تومان خواهد کرد.

وی همچنین اضافه کرد: افراد مشتاق به خدمت در این زمینه می توانند به امامزادگان شاخص محل زندگی خود مراجعه کنند.

مربوطه به : آخرین خبراخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :