کدخبر : 32926 |

این انقلاب به دست صاحب اصلی آن می رسد


  عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: پای این انقلاب خون ها ریخته شده و این خون ها هدر نخواهد رفت و یقین بدانید این انقلاب صاحب دارد و این انقلاب حتما به دست صاحبش حتما خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار بقاع خبر: آیت الله سید رحیم توکل، عضو مجلس خبرگان رهبری شب گذشته چهارشنبه 20 بهمن ماه در ابتدای جلسه درس اخلاق خود در هیئت فاطمیه قم با اشاره به ایام دهه فجر گفت: خداوند عالم سفره عزت را برای مردم ایران فراهم کرد و باب رحمت را در ابواب مختلف باز کرد و در این مسیر خون های زیادی ریخته شد تا انقلاب به اینجا رسید.

وی ادامه داد: این خون ها همه صاحب دارد و صاحب این خون ها این انقلاب را نگه خواهد داشت تا به دست صاحب اصلی آن برسد. امام امت فرمودند پرچم این انقلاب به دست صاحب پرچم خواهد رسید و شک نکنید.

استاد برجسته حوزه علمیه قم اظهار کرد: خداوندی که جناب نوح(ع) را در آن طوفان سنگین که از زمین و آسمان آب فوران بود نجات داد و در جریان آب نیل خدا حضرت موسی(ع) را با یارانش حفظ کرد و خدا در درون آتش حضرت ابراهیم(ع) را حفظ کرد و در زیر کارد برنده حضرت اسماعیل(ع) را حفظ کرد و خداوند پیامبر اکرم(ص) را با یک عنکبوت در غار حرا حفظ کرد؛ کارد و آب و آتش و عنکبوت لشکر خدا شدند و اولیاء خدا را حفظ کردند، خدا هم همینگونه دینش را حفظ می کند و این خون ها را هدر نمی دهد.

آیت الله توکل تصریح کرد: مگر می شود عزیزان ما روی مین تکه تکه شوند و خدا آن اهداف را حفظ نکند و خون ها هدر برود؟! دیدیم در این چهل و خورده ای سال هر کس چه عالم و چه جاهل علیه نظام و امام و رهبری سرش را بالا آورد، خدا به او پشت گردنی محکم زد، پس یقین بدانید این انقلاب صاحب دارد و این انقلاب حتما به دست صاحبش حتما خواهد رسید.

انتهای خبر/ک

امیر محسن سلطان احمدی خبرنگار بقاع خبر استان قم

مربوطه به : اجتماعیدین و اندیشهعلمامناسبت هاآخرین خبراخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :