کدخبر : 32879 |

آموزش رایگان روان‌خوانی قرآن کریم برای عموم علاقه‌مندان


دوره آموزش آنلاین درست‌خوانی و روان‌خوانی قرآن کریم به صورت رایگان و به همراه برگزاری آزمون مجازی و اعطای گواهینامه پایان دوره برای عموم علاقه‌مندان به همت مرکز قرآن و حدیث آستان مقدس قم برگزار می‌شود.

به گزارش بقاع خبر؛ به همت مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) دوره آموزش آنلاین درست‌خوانی و روان‌خوانی قران کریم به صورت رایگان با استفاده از سامانه آموزش مجازی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار می شود.

این دوره در قالب ۳۵ درس ۵ دقیقه ای توسط استاد حجت الاسلام علی قاسمی ارائه شده است که علاقه‌مندان می‌توانند پس از ثبت‌نام رایگان در این دوره شرکت کنند و تلفظ صحیح حروف قرآن کریم و شیوه صحیح قرآئت قرآن را آموزش ببینند.

از جمله مزایای این دوره ارائه آموزش به صورت ۲۴ ساعته، ارائه صوت‌های آموزشی برای افزایش مهارت، امکان بارگذاری صوت قرآن آموز برای اشکال‌یابی هر درس توسط استاد پشتیبان، برگزاری آزمون الکترونیکی به همراه اعطای گواهینامه الکترونیکی پایان دوره است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای نام‌نویسی در این دوره آموزشی رایگان و کاربردی به نشانی اینترنتی Qhkarimeh.ir و یا لینک مستقیم https://qhkarimeh.ir/lms/group?id=5d مراجعه کنند.

انتهای پیام/س

مربوطه به : فرهنگیمعارفاخبارپایگاهاخبارقرآنیاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :