کدخبر : 16541 |

اعزام خادمان حرم مطهر علی بن باقر (ع)مشهداردهال به مشهد مقدس


خادمان افتخاری آستان مقدس حضرت علی ابن امام محمدباقر(ع)مشهد اردهال کاشان به حرم مطهر علی بن موسی الرصا(ع)مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز از کاشان، حجت الاسلام جعفر جنتی رئیس اداره اوقاف و امورخیریه کاشان از اعزام ۱۳۴ نفر از خادمان افتخاری حرم مطهر مشهد اردهال به حرم مطهر حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام به همت عوامل اجرایی آستان مقدس آن امامراده خبر داد.

این کاروان شامل ۱۳۴ نفر از خادمان حرم مطهر حضرت علی بن باقر مشتمل بر خواهران و برادران در قالب سفر زیارتی سیاحتی فرهنگی آموزشی با اختصاص سه  دستگاه اتوبوس و رزرو هتل متناسب با شان خادمان در مشهد مقدس به همت عوامل اجرایی ،مدیر و هیئت امنای حرم مطهر حضرت علی ابن امام محمد باقر ع  مشهد اردهال کاشان صورت گرفته تا در این اردوی یک هفته ای ضمن بهره مندی از فیوضات معنوی زیارت حضرت ثامن الحجج ع  به مسائل آموزشی و توجیهی خادمان و کسب تجربیات هر چه بیشتر در خصوص وظایف خدام در استان مقدس پرداخته شود.

گفتنی است این اردوی زیارتی سالهاست که به همت عوامل اجرایی آستان مقدس به جهت افزایش روحیه خادمان و ارتقای سطح آموزشهای خدام در قالب کاروان زیارتی مشهد مقدس با شور و اشتیاق وصف ناپذیر خدام صورت می پذیرد.

مسلم محمودزاده باریکرسفی.خبرنگاربقاع نیوز.کاشان

مربوطه به : أماكن مذهبياخبار

کلمات کلیدی: , ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :