کدخبر : 32389 |

عروس با حجاب «دمبله» ستاره بارسلونا


عثمان دمبله این هفته برای عروسی خود در مراکش و جشن بزرگ تحت آیین مسلمانان(اسلام) خبرساز شد . او که بازیکنی مسلمان است، اغلب پست‌های رسانه‌های اجتماعی متنوعی را به مناسبت اعیاد مذهبی با دنبال کنندگان خود به اشتراک می‌گذارد.

عکس‌های عروسی «دمبله» ستاره بارسلونا پربازدید شد

به گزارش خبرگزاری بقاع خبر :  عثمان دمبله، بازیکن فرانسوی بارسلونا به تازگی تبدیل به سوژه داغ شبکه‌های اجتماعی شده است و تصاویر و فیلم‌های عروسی او که بر اساس سنت‌های مراکش بوده و پوشش و حجاب اسلامی در آن کاملاً رعایت شده است، توجه همه را جلب کرده است.

 

دمبله که یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی فوتبال فرانسه محسوب می‌شود در سال ۱۹۹۷ در فرانسه متولد شد. این بازیکن موفق شد در سال ۲۰۱۸ با فرانسه قهرمان جام جهانی فوتبال شود.

عثمان دمبله این هفته برای عروسی خود در مراکش و جشن بزرگ تحت آیین مسلمانان(اسلام) خبرساز شد. ستاره بارسلونا و همسرش با سنت اسلام عروسی خود را برپا کردند. نشریه «موندو دپورتیوو» اسپانیا با انتشار فیلمی جدید از لحظه انداختن حلقه ازدواج از سوی ستاره بارسلونا از ابعاد جدید ازدواج سنتی بازیکن مسلمان باشگاه اسپانیایی پرده برداشت.

 این جشن در حالی برگزار شد که هیچ یک از هم تیمی‌های او در بارسا به این مراسم دعوت نشده بودند و اصلاً اطلاعی هم نداشتند که این بازیکن قصد دارد به زودی ازدواج کند. این بازیکن فرانسوی معمولاً در زندگی شخصی خود بسیار محتاطانه عمل می‌کند و علاقه‌ای به انتشار جزییات آن در شبکه‌های اجتماعی هم ندارد. به طور مثال او در اینستاگرام تنها تصاویری از زندگی حرفه‌ای خود را منتشر می‌کند و همچنین در هیچ یک از مهمانی‌های شام یا ناهار به همراه فرد دیگری حاضر نمی‌شود.

او که بازیکنی مسلمان است، اغلب پست‌های رسانه‌های اجتماعی متنوعی را به مناسبت اعیاد مذهبی با دنبال کنندگان خود به اشتراک می‌گذارد.

مربوطه به : فرهنگیاجتماعیاخبارآخرین خبراخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :