کدخبر : 32235 |

آخرین مهلت ثبت نام مربیان حفظ قرآن در سامانه سازمان اوقاف


رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: ثبت نام در طرح ساماندهی مربیان حفظ قرآن سازمان اوقاف، تا 30آذرماه امسال ادامه دارد و پس از آن دوره‌های تکمیلی برای مربیان برگزار خواهد شد.

 به گزارش بقاع خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، سید محمد صالح‌نژاد با اشاره به اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم از سال 1391 در سطح کشور و سهم سازمان اوقاف در این زمینه اظهار کرد: بر این اساس و در وهله نخست، تربیت مربیان حفظ قرآن در دستور کار سازمان قرار گرفت و به این ترتیب، 14 هزار نفر مربی تا سال 1398 دوره‌های مختلف را گذراندند که در این بین سهم استان قم 1050 نفر بوده است.

وی افزود: در حال حاضر سازمان اوقاف بنا دارد از این مربیان در سطوح مختلف استفاده کند بنابراین طرح ساماندهی مربیان حفظ قرآن یکی از برنامه‌های جاری تا پایان سال خواهد بود.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه این طرح در سه مرحله اجرایی می‌شود گفت: مرحله نخست، تکمیل و به روزرسانی بانک اطلاعاتی مربیان حفظ قرآن در سراسر کشور است که این کار از طریق سامانه میز خدمت در سایت سازمان اوقاف صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: بر این اساس مربیان حفظ، روخوانی و تجوید می‌توانند تا پایان آذرماه به سایت مراجعه و در طرح ساماندهی مربیان شرکت کنند.

صالح‌نژاد با بیان اینکه در مرحله دوم، دوره‌های تکمیلی برای مربیانی که در سامانه ثبت نام کرده باشند برگزار خواهد شد گفت: مرحله سوم هم بکارگیری این مربیان در سطوح مختلف تربیت حافظان قرآن کریم خواهد بود.

انتهای پیام/

مربوطه به : فرهنگیاخبارپایگاهاخبارقرآنیاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :