کدخبر : 32137 |

راهیابی 12 نفر از قم به مرحله نهایی مسابقات سراسری قرآن


رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: 12 نفر از برادران و خواهران استان قم با کسب حد نصابهای لازم به مرحله فینال چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم راه یافتند.

به گزارش بقاع خبر، بنا بر اعلام روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، سید محمد صالح‌نژاد با اشاره به اعلام اسامی راه‌یافتگان به مرحله فینال چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته‌ها و بخش‌های مختلف از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف اظهار کرد: 10 نفر از برادران و دو نفر از خواهران قمی موفق به کسب حد نصاب‌های لازم و حضور در مرحله نهایی این مسابقات شده‌اند.

وی افزود: بر این اساس، روح‌الله آقایی و سید صادق کاظمی در رشته ترتیل، محمدرضا احمدی در رشته حفظ کل، حمیدرضا صافی در رشته حفظ 20 جزء، شهاب امانتچی و سعید شعبانی در رشته دعاخوانی، حسین یزدان‌پناه در رشته اذان و سید محسن روحانی، محمد دهقانی و موسی مقدسی در رشته تفسیر به مرحله فینال راه یافته‌اند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم خاطرنشان کرد: همچنین نسیبه کرمی پارسا در رشته قرائت تحقیق و خدیجه دیاری در رشته ترتیل هم جزو متسابقین مرحله نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم هستند که از استان قم به این مرحله رسیده‌اند.

وی ادامه داد: مسابقات رشته‌های مختلف بر اساس جدول زمان‎بندی سازمان اوقاف برگزار خواهد شد./س.

مربوطه به : اخبارآخرین خبراخبارپایگاهاخبارقرآنی

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :