کدخبر : 30930 |

دوره معرفتی اسلام ناب برگزار می‌شود


دوره معرفتی تشکیلاتی اسلام ناب طلبگی که با هدف «آموزش منظومه معارف اسلام ناب مبتنی بر اندیشه امامین انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود.

دوره اسلام ناب طلبگی برگزار می‌شود

به گزارش بقاع خبر از فارس، دوره معرفتی تشکیلاتی اسلام ناب طلبگی که با هدف «آموزش منظومه معارف اسلام ناب مبتنی بر اندیشه امامین انقلاب اسلامی» ویژه طلاب برادر از سال ۹۷ تاکنون در حال برگزاری است. امسال به جهت محدودیت‌های ایجاد شده در اثر بیماری کرونا و به منظور رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی به صورت مجزا از دوره دانشجویی و با ظرفیت محدود در تاریخ ۱ الی ۱۳ مرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

این دوره که با حمایت و همکاری معاونت تهذیب حوزه‌های علمیه و سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود؛ سعی دارد تا ضمن ارائه و ایجاد یک نظام فکری منسجم منطبق با اندیشه امامین انقلاب برای مخاطب، امتدادهای عملی و اجتماعی این اندیشه را نیز با توجه به هویت طلبه عصر انقلاب تبیین و زمینه‌های رشد و فعال شدن ایشان نیز فراهم کند.

این دوره ویژه طلاب برادر بوده و در اردوگاه سیدالشهداء علیه‌السلام شهر آبعلی برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان جهت ثبت نام تا ۲۰ تیرماه فرصت دارند، به پایگاه اینترنتی اسلام ناب به نشانی  eslamenaab.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

مربوطه به : فرهنگیادبیات و نشرمعارفدین و اندیشهعلماعرفااخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :