کدخبر : 30763 |

پیام تبریک رئیس سازمان اوقاف به مردم و رئیس جمهور منتخب


حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی، نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی با بیان اینکه باحضور پرشور آحاد مردم عزیز ایران اسلامی در انتخابات بزرگترین تلاش دشمنان برای تحریم انتخابات در طول تاریخ انقلاب شکست سنگینی خورد، تاکید کرد: به مردم عزیز کشورم که این حماسه را آفریدند و آیت الله سید ابراهیم رئیسی؛ رئیس جمهور منتخب که خود از جنس مردم است تبریک می‌‌گویم.

پیام تبریک رئیس سازمان اوقاف به مردم و رئیس جمهور منتخب/ بزرگترین تلاش دشمنان برای تحریم انتخابات شکست سنگینی خورد

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام آمده است:بسمه تعالی

مردم عزیز ایران اسلامی

شما با حضور پرشورتان در انتخابات، بیست و هشتم خرداد سال ۱۴۰۰ را در تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان روز تجدید بیعت با جمهوریت نظام ثبت کردید.

انقلاب اسلامی به عنوان موجودی کاملا حی و زنده امروز با به رخ کشاندن پشتوانه مردمی خود به جهانیان، بسیار استوارتر از  پیش تمام قد در مقابل نظام سلطه ایستاده است و ذره ای سستی و انفعال در آن راه ندارد.

چه قدر با هر بضاعتی و توانی که داشتند از همه تریبونهای خود جار زدند که نیایید و انتخابات را تحریم کنید اما شما پایمالشان کردید و آمدید. چه قدر خواستند از این نظام با انواع سیاه‌نمایی‌ها ناامیدتان کنند اما شما به ولایت‌فقیه و رهبری حکیم انقلاب اسلامی متمسک شدید و ناامید نشدید. با حضور پرشور شما در انتخابات ۲۸ خرداد برگ زرین دیگری از تاریخ انقلاب اسلامی ورق خورد.

به شما مردم عزیز کشورم که این حماسه را آفریدید و همچنین آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی؛ رئیس جمهور منتخب به عنوان یک فرد کاملا مسئول، شایسته و مجرب که خود از جنس مردم است و مشکلاتشان را از هر کس دیگری بهتر درک می‌کند و می‌شناسد تبریک می‌‌گویم.

مربوطه به : اجتماعیمناسبت هااخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :