کدخبر : 30656 |

برپایی نمایشگاه عکس در محله جماران


نگار گذر فرهنگی ویژه سی و دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در ابتدای خیابان حسنی کیا در محله جماران بر پا شد.

نگار گذر فرهنگی در جماران برپا شد

به گزارش بقاع خبر یه نقل از مهر، سید عباس سجادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق افزود: با توجه به شرایط کرونا و محدودیت‌های موجود در اجرای برنامه‌ها و پرهیز از برنامه‌های تجمع محور، مراسم بزرگداشت امام راحل (ره) امسال در قالب برنامه ریزی های فرهنگی در راستای ترویج اندیشه‌های بلند و سیره تابناک امام راحل (ره) در حال برگزاری است.

سجادی افزود: این فعالیت‌ها در قالب برنامه‌هایی همچون تولید و آماده سازی و انتشار ۲۰ انیمیشن با تاکید بر ویژگی‌های اخلاقی، فردی و سیاسی امام (ره)، هویت بخشی و فضا سازی در قالب پیام‌های فرهنگی متناسب با ایام ارتحال و شهادت امام جعفر صادق (ع) انجام می‌شود.

معاون شهردار منطقه یک تصریح کرد: آماده سازی و انتشار ۲۰ موشن گرافی، تولید محتوا و اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری در کانال‌های مجازی سرای محلات از قبیل برگزاری نشست‌های معرفتی و سخنرانی با محوریت ابعاد شخصیتی امام (ره)، معرفی محصولات فرهنگی و هنری با موضوع امام، انقلاب و قرآن، برگزاری مراسم به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) در جوار مزار شهدای گمنام، تکریم از خانواده شهدای روحانیت و تقدیر از روحانیون شاخص و برپایی غرفه‌های فرهنگی در میادین اصلی منطقه در محلات ۲۷ گانه از جمله برنامه‌های اجرایی این ایام است.

گفتنی است آماده سازی محیطی شمال تهران برای برگزاری سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و شهادت امام جعفر صادق (ع) نیز با نصب بنر، برجسته نگاری و… به روایت تصویر انجام شده است.

مربوطه به : اجتماعیمناسبت هااخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :