کدخبر : 30596 |

نخست وزیر رژیم صهیونیستی باید در دادگاه بین‌المللی و به صورت علنی محاکمه شود


بعد از توقف درگیری‌ها مسئولین رژیم جنایت‌کار اسرائیل باید در دادگاه‌های کیفری بین‌المللی و به صورت علنی محاکمه شوند، تا همگان بدانند بدون دلیل و توجیه چه جنایات هولناکی مرتکب شدند.

به گزارش بقاع خبر به نقل از عترتنا؛ آیت‌الله العظمی سیدمحمدتقی مدرسی از مراجع معظم تقلید کربلای معلی و صاحب تفسیر هدایت شب گذشته طی سخنانی با توجه به جنایات رژیم صهیونیستی نسبت به مردم مظلوم فلسطین با هشدار نسبت به سکوت ملت‌ها در قبال جرائم رژیم صهیونیستی و خشم الهی ناشی از این سکوت هشدار داد گفت: جز با توبه و تضرع راه فراری از خشم الهی نیست. سکوت در برابر کشتار کودکان و بیگناهان قابل‌قبول نیست، همچنان که این جنایات هیچ توجیهی ندارد.

ایشان در پی اعلام آتش‌بس در فلسطین اشغالی عنوان کرد: بعد از توقف درگیری‌ها مسئولین رژیم جنایت‌کار صهیونیستی باید در دادگاه‌های کیفری بین‌المللی و به‌صورت علنی محاکمه شوند، تا همگان بدانند بدون دلیل و توجیه چه جنایات هولناکی مرتکب شدند.

این مجتهد عراقی حضور گسترده ملت‌های مسلمان و نیز مشارکت جهانی انسان‌های آزاده در حمایت از فلسطین را نشانه هوشیاری مسلمانان و تجلی تمدن اسلامی برشمرد و گفت: این حمایت نشانگر روحیه والای مسلمانان و انسان‌های آزاده در سراسر جهان بود، البته عقل‌های فاسد و مزدوران قلم‌به‌دست همواره برای دفاع از رژیم صهیونیستی تلاش می‌کنند و عاقبت این افراد ذلت و خواری در دنیا پیش از آخرت است.

آیت‌الله‌العظمی مدرسی در خاتمه به تداوم دفاع از مظلومان فلسطین سفارش نمود و همچنین از علما و اندیشمندان خواست که این حماسه‌ی مردمی را در راستای عدالت و اعتدال مدیریت کنند تا از چارچوب مناسب خارج نشود.

مربوطه به : علماآخرین خبراخبارپایگاه

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :