کدخبر : 29910 |

هنرمند گرمساری و تجلیل از مدافعان سلامت


مرضیه هوشمند هنرمند گرمساری با اقدامی تحسین برانگیز با حضور در جمع مدافعان سلامت اثر سوخته نگاری خود  را به مدافعان سلامت هدیه نمودند .

به گزارش بقاع خبر از گرمسار: این اثر گرانقدر با حضور ریاست، مدیریت، مترون بیمارستان و هوشمند تقدیم مدافعان سلامت بیمارستان معتمدی گرمسار گردید و مقرر شد در سالن ورودی بیمارستان نصب گردد .

دکتر عرب آرادانی سرپرست بیمارستان معتمدی  ضمن خوشامد گویی به این ایشان و همراهان ؛ اظهار داشت : حمایت مردم، خصوصا جوانان  از کادر درمان و مدافعان سلامت بسیار ارزنده است و این اثر اهدایی فاخر سبب شور امید و انگیزه در این ایام سخت جهت مدافعان سلامت می گردد .

هوشمند هنرمند سوخته نگار گرمساری نیز با ابراز مهر و علاقه نسبت به کادر درمان بیان کرد : پزشکان و پرستاران و تمامی عزیزان شاغل در بیمارستان و مراکز بهداشت و سلامت هم اکنون قهرمانان این مرز و بوم هستند و حس فداکاری و از خودگذشتگی کادر درمان زبانزد خاص و عام است .

وی در ادامه  از حس خود در هنگام خلق این اثر به یاد مدافعان سلامت و شوق اهدا آن سخن گفت و اظهار امیدواری کرد : مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی بیش از پیش با مدافعان سلامت همکاری نمایند .

 

بیشتر بخوانید

امام جمعه گرمسار: مشکلات کشور با توسعه فرهنگ وقف رفع می‌شود

” ساخت ۵ ضریح امامزادگان در گرمسار “

گرمسار/ امامزادگان علی و ولی (ع) مشهور به امامزاده قاطول

بقعه‌ امامزاده‌ علی‌ اکبر (ع‌) – گرمسار بنایی با قدمتی ‌به‌ حدود هشتصد و پنجاه‌ سال‌

امامزادگان گرمسار / استان سمنان

 

انتهای پیام/

مربوطه به : فرهنگیهنرمنداناجتماعیمدافعان سلامتاختصاصیاخبارآخرین خبراخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :