کدخبر : 28544 |

ممنوعیت ورود به بقاع متبرکه سمنان 


ورود به بقاع متبرکه شهرستان سمنان از پنجشنبه پانزدهم تا ۳۰ آبان به مدت ۲ هفته، به منظور مبارزه با شیوع کرونا، ممنوع است.

ورود به بقاع متبرکه شهرستان سمنان از پنجشنبه پانزدهم تا ۳۰ آبان به مدت ۲ هفته، به منظور مبارزه با شیوع کرونا، ممنوع است.

به گزارش بقاع خبر به نقل از خبرنگاران جوان از سمنان، بهسید عباس دانایی فرماندار سمنان ابراز داشت: ورود به آرامستان‌ها در جوار بقاع متبرکه شهرستان سمنان نیز به منظور مبارزه با شیوع کرونا از امروز تا ۳۰ آبان امکان‌پذیر نیست.

او اضافه کرد: ورودی وادی‌السلام شهر سمنان روز‌های پنجشنبه به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا بسته است و شهروندان از شنبه تا چهارشنبه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی می‌توانند به زیارت اهل قبور بروند.

دانایی تصریح کرد: برگزاری آیین تشییع و خاکسپاری در وادی السلام تنها با حضور کمتر از ۱۰ نفر مجاز است و اجازه برگزاری مراسم با تعداد زیاد داده نمی‌شود.

فرماندار سمنان بیان کرد: برگزاری هرگونه تجمع و مراسم به منظور مبارزه با شیوع کرونا ممنوع است و در صورت مشاهده، برخورد جدی و قانونی می‌شود.

او یادآور شد: سلامت جامعه خط قرمز است و با افرادی که سلامت جامعه را با رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی به خطر بیندازد برخورد جدی می‌شود.

دانایی ادامه کرد: تمام مسیر‌های ورودی و خروجی شهر سمنان از ساعت ۱۲ روز دوشنبه به مدت پنج‌روز به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا مسدود شد و تمدید مدت محدودیت تردد بسته به تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا است.

فرماندار سمنان اظهار داشت: شهرستان سمنان طبق آخرین رنگ بندی رسمی بر مبنای میزان شیوع کرونا، در وضعیت مشکی و فوق بحرانی قرار دارد و محدودیت تردد از روز دوشنبه دوازدهم تا جمعه شانزدهم آبان ۹۹ در مرکز استان سمنان همزمان با ۲۴ مرکز استان کشور در حال اجرا است.

مربوطه به : أماكن مذهبياجتماعیسیر و سفراخبار ویژهاخبارپایگاهاخباربقاع متبرکهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :