کدخبر : 28459 |

شهید سلیمانی ، مدیری جهادی در طراز انقلاب اسلامی


 شهید سلیمانی نمونه یک مدیر جهادی است که نگاه وی معطوف به محل زندگی ، استان ، کشور ، کشورهای دوست و هم پیمان ، منطقه و جهان بود و هم زمان با مجاهدت در کشورهای محور مقاومت اقدام به تشکیل اولین قرارگاه پشتیبانی و فرهنگی در سطح استان کرمان می نماید .  

به گزارش بقاع خبر ؛ دکتر پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در هجدهمین نشست ” نقش مدیران جهادی در شکوفائی اقتصادی به عنوان عامل مهم نفوذ ناپذیری و سلطه ناپذیری کشورها ” در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه امام حسین ع که با محوریت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با هدف تبین مکتب سلیمانی برای الگو سازی برگزار شد گفت : حاج قاسم سلیمانی از منظر برخی افراد به عنوان یک فرمانده نظامی مطرح بود . اما ؛ وی خصوصیاتی داشت که سبب شده بود به عنوان یک فرمانده با نگاه راهبردی در عرصه های مختلف تجلی پیدا کند .

وی تبعیت حاج قاسم از امام ورهبری ، استفاده از همه ظرفیت ها جهت تحقق ماموریت و رفع مشکلات و موانع پیش رو را از جمله خصیصه های شهید سلیمانی ذکر نمود .

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اقدامات شهید سلیمانی در خصوص رفع مشکلات موجود در جامعه به توجه ایشان به ظرفیت های ایرانن در کشورهای عراق ، سوریه ، یمن ، افغانستان ، لبنانپرداخت و گفت : شهید سلیمانی اعتقاد داشت باید این ظرفیت ها به رابطه اقتصادی متقابل تبدیل شود تا در پرتو آن مشکلات طرفین رفع گردد .

پور ابراهیم از شهید سلیمان به عنوان یک مدیر جهادی  نام برد که نگاه وی معطوف به محل زندگی ، استان ، کشور ، کشورهای دوست و هم پیمان ، منطقه و جهان بود و از اقدامات هم زمان وی در کشورهای محور مقاومت و تشکیل اولین قرارگاه پشتیبانی و فرهنگی در سطح استان کرمان سخن گفت و تشکیل اولین قرارگاه فرهنگی در استان را از جمله اقدامات شهید سلیمانی نام برد

 

 

مربوطه به : فرهنگیاجتماعیشهدااخبارآخرین خبراخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی: ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :