کدخبر : 28090 |

قدردانی از هیئات مذهبی و خدام امامزادگان


حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی از مدیران کل، روسای ادارات اوقاف، هیئات امنا و خدام امامزادگان و بقاع متبرکه ،مبلغین، ذاکران و هیئات مذهبی به دلیل اجرای شایسته برنامه های عزاداری سالار شهیدان تقدیر و تشکر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
ان لقتل الحسین علیه السلام حراره فی قلوب المومنین لاتبرد ابدا
خداوندا، مخصوص توست ستایش شکرگزاران در مصیبت زدگی ایشان، ستایش خدای را در عظمت و بزرگی مصیبتم.
(خدایا شفاعت حسین (علیه السلام) را در روز ورود به صحرای محشر روزی ام گردان.(فراز پایانی زیارت عاشورا
بر خود لازم می دانم از بصیرت بالا و معرفت والای عزاداران سیدالشهداء در تعظیم شعائر الهی و اقامه عزای حضرت اباعبداالله الحسین (علیه السلام) تقدیر و تشکر نمایم.
نظر به شرایط به وجود آمده در کشور ،از ماهها قبل دوستان و دشمنان نسبت به نحوه برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم اظهار نظر نمودند؛رعایت دستورالعمل های صادره از سوی مراجع ذیربط توسط عزاداران و هیئات مذهبی و در عین حال اقامه باشکوه عزای خامس اهل کساء حضرت اباعبداالله الحسین( علیه السلام) و انعکاس آن از رسانه های جمعی مراتب شکرگزاری اینجانب را به دنبال داشت .
بی تردید رهنمود داهیانه رهبر معظم انقلاب ، حضرت آیت االله العظمی امام خامنه ای ( حفظه االله) در هدایت مومنین و ترسیم خط مشی عزادرای ها و کمک های مومنانه در فرمایشات ایشان در روز عید سعید قربان تکیف را بر همگان روشن نمود.
در پایان از مجاهدت های خالصانه و تلاشهای شبانه روزی مدیران کل، روسای ادارات اوقاف و هیئات امنا و خدام محترم امامزادگان و بقاع متبرکه و نیز از مبلغین، ذاکران و هیئات مذهبی در اجرای شایسته برنامه های عزاداری کمال تشکر و امتنان را داشته و از درگاه خداوند متعال دوام توفیقات ایشان را در خدمتگزاری به این آستان مقدس و ذراری پاک ایشان خواستارم.

مربوطه به : آخرین عناوینتكيه،حسينيه وهیئت هااجتماعیمناسبت هااخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :