کدخبر : 27168 |

بسیجیان قرچک درسوگ امام جعفر صادق(ع)+ تصاویر


بسیجیان گردان‌های رزمی سپاه شهرستان قرچک به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع) از حوزه ۲ خندق و ۵ امام حسین(ع) بسیج محلات تا گلزار شهدای گمنام این شهرستان راهپیمایی و مرثیه‌خوانی کردند.

 


  • تهران|حماسه بی‌بدیل بسیجیان قرچک به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع)+ تصاویر

به گزارش بقاع خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم از قرچک، همزمان با شب شهادت امام جعفرصادق(ع) بسیجیان گردان رزمی سپاه ناحیه ۱۵ خرداد شهرستان قرچک با هماهنگی سپاه و حوزه‌های بسیج شهرستان از حوزه ۲ خندق و ۵ امام حسین(ع) بسیج محلات تا گلزار شهدای گمنام این شهرستان راهپیمایی و مرثیه‌خوانی کردند.

صمد سلطانی‌فر فرمانده سپاه ناحیه ۱۵ خرداد شهرستان قرچک در این مراسم اظهار داشت: برنامه ما این است که ۱۰۰۰ نفر از بسیجیان رزمی شهرستان را سازمان‌دهی کنیم تا در مواقع سخت بتوانیم از ظرفیت آن‌ها استفاده کنیم، ما نیاز به یک وحدت و انسجام همه‌جانبه داریم تا به ظرفیتی برسیم که شهرستان ما از نظر انجام کارها و امورات گوناگون و متنوع زبانزد و برتر شود و پایگاه‌ها و حوزه‌های ما با وجود ظرفیت‌های بالایی که دارد طبق یک برنامه و نقشه راه درست نسبت به اوامر مقام معظم رهبری پیش برویم.

وی ضمن قدردانی از همه دست‌اندرکاران این مراسم بیان کرد: طی چند هفته اخیر با برنامه‌ریزی و تلاش بی‌وقفه همه فرماندهان پایگاه‌ها، حوزه‌ها و معاونان سپاه شهرستان قرچک توانستیم این مراسم را در شب شهادت امام جعفر صادق(ع) برگزار کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه ۱۵ خرداد شهرستان قرچک با اشاره به توانمندی بسیج افزود: ظرفیت بسیج بیش از توقع ما است و باید از این ظرفیت‌ها در جای درست و اثرگذار استفاده کنیم  تا با اولویت‌بندی بتوان معضلات این شهرستان را به بهترین نحو ممکن برطرف کنیم.

سلطانی‌فر در پایان با اشاره به مقام والای شهدا خاطرنشان کرد: در حضور شهدای گمنام قرار داریم که لازم است طرز تفکر و نهضت آن ‌ها را سرلوحه کار خود قرار دهیم و  راه آنان را ادامه داده و از آموخته‌های آنان در امورات دیگر استفاده کنیم.

انتهای پیام/۲۲۰

مربوطه به : أماكن مذهبيعتبات عالياتمساجدتكيه،حسينيه وهیئت هااجتماعیامامزادگانمناسبت هااخبارپایگاهاخباربقاع متبرکهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :