کدخبر : 26367 |

توزیع ۱۵۰ بسته ارزاق بین نیازمندان


امین موقوفات مسجد الزهرا(س) سمنان گفت: ۱۵۰ بسته ارزاق در نیمه ماه مبارک رمضان به همت هیئت‌امنای مسجد الزهرا(س) سمنان بین نیازمندان توزیع می‌شود.

به گزارش بقاع خبر از استان سمنان، سید هادی سیادتپور که اخیرا از طرف سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان امین موقوفات مسجد الزهرا(س) منصوب شده است، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا تعداد ۳۰۰ بسته بهداشتی شامل مواد ضدعفونی و بهداشتی در بین نمازگزاران و مردم نیازمند منطقه توزیع شده است.

وی افزود: به همت پایگاه بسیج مسجد الزهرا(س) نسبت به تهیه بسته‌های بهداشتی و توزیع بین مردم ساکن در ۱۰ روستای سمنان اقدام شده است.

رئیس هیئت‌امنای مسجد الزهرا(س) سمنان تصریح کرد: با توجه به نیاز مردم به ماسک و واحد خواهران بسیج مسجد الزهرا نسبت تولید و دوخت ۲۰۰۰ عدد ماسک اقدام کردند که این ماسک‌ها بین مردم منطقه توزیع شد.

وی عنوان کرد: ضدعفونی مجتمع‌های مسکونی واقع در محله شهرک تعاون در شش نوبت از دیگر اقدامات انجام‌شده توسط بسیجیان سخت‌کوش مسجد الزهرا(س) بود.
قربانی ۱۶ رأس گوسفند و توزیع ۱۵۰ سبد کالا به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال، راه‌اندازی کاروان شادی در روز نیمه شعبان در منطقه شهرک تعاون به مناسبت ولادت باسعادت امام زمان(عج)، توزیع ۱۰۰۰ بسته فرهنگی و کیک و شکلات در بین ساکنان اطراف مسجد در روز نیمه شعبان، قربانی ۲۴ رأس گوسفند و توزیع بین مراکز نیکوکاری شهرستان سمنان، توزیع ۴۰ سبد کالا به ارزش ۹۰ میلیون ریال در سطح منطقه شهرک تعاون بین نیازمندان، قربانی ۱۳ رأس گوسفند در روز ۱۳ رجب و توزیع گوشت آن بین نیازمندان منطقه به همراه پیوست فرهنگی در روز ۱۳ رجب و توزیع ۵۵ بسته سبد کالا به ارزش ۱۳۰ میلیون ریال از دیگر اقداماتی بود که امین موقوفات مسجد الزهرا(س) سمنان به آن اشاره کرد.

مسجد الزهرا دارای ۱۶ رقبه تجاری است و آقای سید هادی سیادتپور با معرفی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، طی حکم صادره از سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان امین موقوفات این مسجد منصوب شده است.
انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاجتماعیواقفیناخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :