کدخبر : 26373 |

توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی “ضیافت همدلی” در ساری


رئیس ادراه اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری از توزیع هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی “ضیافت همدلی” بین مددجویان این شهرستان خبر داد.

به گزارش بقاع خبر از استان مازندران حجت الاسلام علی سلطانی در گفت گویی اظهار کرد: رزمایش ضیافت همدلی با توضیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا در ساری اجرا گردید.

توزیع بسته معیشتی با عنوان ضیافت همدلی در ساری

سلطانی افزود: این رزمایش در ۲ مرحله اجرا میشود که مرحله نخست آن با حضور فرماندار ساری، مدیرکل اوقاف استان مازندران و با توزیع هزار و ۵۰۰ بسته های معیشتی بین نیازمندان و مددجویان آغاز گردید.
وی تصریح کرد: ارزش هر بسته حدود ۳۰۰ هزار تومان می باشد که از محل نیات موقوفات مرتبط بوده و در جوار آستان مقدس امامزاده عباس (ع) بسته بندی و بین مددجویان و نیازمندان توزیع گردید.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساری خاطرنشان کرد: مرحله دوم این رزمایش در اواسط ماه مبارک رمضان با توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی دیگر ادامه پیدا می کند.
سلطانی گفت: اداره اوقاف و امور خیریه ساری از همه ظرفیت‌های موجود مانند هیئت‌امنای مساجد، امامزادگان، خیرین، متولیان موقوفات و واقفان خیراندیش در جهت حمایت از اقشار آسیب پذیر استفاده می‌کند.
انتهای پیام/

مربوطه به : فرهنگیاخبارپایگاهاخباربقاع متبرکهاخبار وقفاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :