کدخبر : 25937 |

پخش برنامه‌های قرآنی اوقاف استان مازندران


حجت‌الاسلام حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در خصوص برنامه‌های اوقاف استان در ماه مبارک رمضان گفت: جلسات تفسیر قرآن کریم آیت‌الله محمدی‌لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران بدون حضور مردم در آستان مقدس امامزاده عباس(ع) ساری ضبط و از صدا و سیمای مرکز مازندران پخش می‌شود.

به گزارش بقاع خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، جلسه “ضیافت الهی” با حضور آیت‌الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران، حجت‌الاسلام حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، حجت‌الاسلام قربانی معاون فرهنگی و اجتماعی و حجت‌الاسلام سیفی رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف مازندران در خصوص برگزاری جلسات تفسیر قرآن کریم و جزء‌خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه استان مازندران برگزار شد.

حجت‌الاسلام حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در این خصوص با اشاره به برنامه‌های اوقاف استان در ماه مبارک رمضان گفت: جلسات تفسیر قرآن کریم آیت‌الله محمدی‌لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران بدون حضور مردم در آستان مقدس امامزاده عباس(ع) ساری ضبط و از صدا و سیمای مرکز مازندران پخش می‌شود.

وی افزود: ضبط جزء‌خوانی قرآن کریم بدون حضور مردم در آستان مقدس امامزاده عباس(ع) ساری و پخش از صدا و سیمای مازندران از دیگر برنامه های طرح ضیافت الهی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران در ایام ماه مبارک رمضان می‌باشد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران خاطرنشان کرد: بر اساس نامه ستاد مقابله با ویروس کرونا برگزاری تجمعات و مراسم‌های مذهبی در ایام ماه مبارک رمضان در اماکن مذهبی ممنوع است اما در نظر داریم تولید محتوای این ایام در جوار آستان مقدس امامزادگان مازندران انجام و در فضای مجازی و سیمای مازندران پخش شود.

حیدری ضمن قدردانی از صدا و سیمای مازندران در ضبط برنامه‌های تفسیر و جزءخوانی قرآن کریم در جوار بقاع متبرکه استان، گفت: رسانه‌های مکتوب و مجازی عملکرد مناسبی در اجرای رزمایش ضیافت همدلی دارند و فعالیت خبرنگاران قابل قدردانی است.
انتهای پیام/

مربوطه به : أماكن مذهبيفرهنگیامامزادگاناخبارپایگاهاخبار وقفاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :