کدخبر : 25945 |

شهید مدافع سلامت ، دکتر حمید رضا معینی


مقید به نماز اول وقت و عاشق اباعبدالله بود . شب جمعه به شهادت رسید ، روز جمعه مصادف با سوم شعبان غریبانه دفن شد و هیچ گونه مراسمی هم برای ایشان برگزار نشد .

به گزارش بقاع خبر: دکتر صحابی همسر شهید مدافع سلامت دکتر حمید رضا معینی در برنامه ” این نیز بگذرد” شبکه ۱ سیمای جمهوری اسلامی ایران ؛ صبر، متانت ، مردم داری ، رعایت بیت المال و حق الناس، تقید به نماز اول وقت را از خصوصیات بارز آن شهید برشمرد .

وی در خصوص وجدان کاری شهید گفت : آن شهید عزیز دردرمانگاه تامین اجتماعی پاکدشت مشغول خدمت بود وبا اینکه درمانگاه تامین اجتماعی به دلیل مراجعات زیاد با ازدحام بیمار مواجهه است . اما ؛ ایشان نهایت دقت را درخصوص معالجه بیماران مبذول می داشت وحتی در برخی مواقع پای درد دل های بیماران هم می نشست .

وی در خصوص نحوه آشنائی و ازدواج با شهید معینی اظهار داشت : زمانی که ایشان به خواستگاری بنده آمدند . مشترکات زیادی از جهت عقاید وروحیات دینی بین خودمان احساس کردم و متوجه شدم ایشان هم در دانشگاه شهید بهشتی به تحصیل مشغول می باشند .

دکتر صحابی در خصوص عشق  وعلاقه و ارادت آن شهید به شهداء گفت : سال ۱۳۷۴ بعد مراسم عقد به پیشنهاد دکتر به مزار مادرش و شهداء به بهشت زهرا رفتیم و در روز ولادت حضرت زینب (س) ازدواج نمودیم .

همسر شهید ؛ علاقه شهید دکتر معینی به ابا عبدالله را ستودنی بر شمرد و اظهار داشت در ۱۲ دفعه ای که توفیق خدمت به زائران ابا عبدالله الحسین (ع) درتاسوعا و عاشورا و اربعین را داشتم . آن شهید رسیدگی و مراقبت ازفرزندانمان حتی کودک دو ساله امان را بر عهده داشت .

ایشان در خصوص ابتلای شهید مدافع سلامت معینی به ” ویروس کرونا ” اظهار داشت . اول اسفند به کرونا مبتلا شد که با احساس خستگی سرفه همراه بود و سپس به دلیل تب زیاد در بیمارستان بستری که پس از ۱۲ روز در هفتم فرودین به شهادت رسید و غریبانه دفن شد و هیچ گونه مراسمی هم برای ایشان برگزار نشد .

مربوطه به : مدافعان سلامتاجتماعیمعارفشهدااخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی: , , , ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :