کدخبر : 25518 |

شیوه نامه بازگشایی حرم‌های مطهر تدوین شد


تولیت آستان قدس رضوی از تهیه شیوه نامه بازگشایی حرم‌های مطهر با رعایت ضوابط بهداشتی به منظور میزبانی این اماکن مقدس از زائران و دلدادگان خبر داد.

شیوه نامه بازگشایی حرم‌های مطهر تدوین شد

 

بقاع خبر به نقل از ایرنا،حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی روز جمعه در یادداشتی اینستاگرامی خود نوشت: با هماهنگی با وزارت بهداشت و با همکاری آستان های مقدس حضرت معصومه، حضرت احمدبن موسی، حضرت عبدالعظیم حسنی سلام الله علیهم اجمعین، مسجد جمکران و سازمان اوقاف، دستور العمل بازگشایی حرم های مطهر با رعایت ضوابط بهداشتی به منظور میزبانی اماکن مقدس از زائران و دلدادگان تهیه شده است که ان شاء الله با فراهم آمدن مقدمات لازم میزبان زائران حرم های مطهر خواهیم بود.

وی ادامه داد: مشاهده صحن و سرای رضوی بدون حضور زائران این آستان بهشتی، لحظات بسیار سختی را برای ما رقم می زند و هر لحظه بی تاب مهیا شدن شرایط حضور زائران و خدمت رسانی به این عزیزان هستیم.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: در شرایط موجود حفظ سلامتی زائران حضرت رضا علیه السلام اولین وظیفه ماست و ضمن پیگیری جدی فعالیت‌های عمرانی مورد نیاز، تاکنون سعی کرده ایم از طریق رسانه ملی و فضای مجازی بستر ارتباط معنوی ارادتمندان را فراهم آوریم.

انتهای خبر/

 

مربوطه به : آخرین عناوینأماكن مذهبياجتماعیسیر و سفرامامزادگاناخبار ویژهاخبارپایگاهاخباربقاع متبرکهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :