کدخبر : 25439 |

خرید ۴ دستگاه تنفس مصنوعی از محل عواید موقوفات


تهیه ، تولید و توزیع ماسک ، ضد عفونی نمودن بقاع متبرکه و خیابان های اطراف اماکن مذهبی و حل تردد شهروندان توسط خادمان بقاع متبرکه 

بقاع خبر: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بابل از کمک یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی اوقاف بابل برای مقابله با کرونا خبر داد.

حسن برزگر با اشاره به اقدامات اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بابل در مقابله با ویروس کرونا، به خبرنگاران گفت: «از ابتدای شیوع ویروس کرونا در شهرستان بابل خادمین بقاع متبرکه این شهرستان اقدام به تهیه و تولید ماسک برای شهروندان کردند.

او با بیان اینکه ضدعفونی بقاع متبرکه شهرستان بابل همه روزه در نوبت‌های مختلف صورت گرفت، افزود: «پس از بسته شدن در امامزادگان شهرستان بابل خادمین بقاع متبرکه خیابان‌های اطراف اماکن مذهبی و محل تردد شهروندان را ضدعفونی کردند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بابل از خرید ۴ دستگاه تنفس مصنوعی برای بیمارستان‌های میزبان بیماران کرونایی از محل عواید موقوفات خبر داد و گفت: «دستگاه‌های تنفس مصنوعی توسط دانشگاه علوم پزشکی بابل خریداری و در اختیار بیمارستان‌های این شهرستان قرار گرفت.

برزگر از کمک یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی اوقاف بابل برای مقابله با کرونا خبر داد و گفت: «این مبلغ از محل موقوفات شهرستان بابل جهت مقابله با ویروس کرونا و خرید تجهیزات درمانی در اختیار ستاد مبارزه با کرونای شهرستان قرار داده شده است.

منبع : سانا

 

 

مربوطه به : امامزادگانأماكن مذهبياجتماعیواقفیناخبارپایگاهاخباربقاع متبرکهاخبار

کلمات کلیدی: , ,

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :