کدخبر : 25032 |

توجه رهبری به اقشار مختلف در مبارزه با کرونا


رهبر معظم انقلاب اسلامی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به مناسبت نیمه شعبان از قشرهای مختلف مردم یاد نمودند که موجب شور و شعف آنان گردید .

اظهار لطف رهبری به بانوان نهاوند انگیزه مضاعف به جهادگران بخشید.

به گزارش بقاع خبر به نقل از خبرگزرای بسیج ؛ فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در نهاوند در پی اظهار لطف مقام معظم رهبری به اقدامات جهادی بانوان بسیجی نهاوند در ایام دفاع مقدس و اکنون در مبارزه با بیماری کرونا اظهار داشت: از اینکه رهبر معظم انقلاب به بانوان جهادگر بسیجی شهرستان نهاوند اظهار لطف نمودند تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی افزود: این مایه‌ افتخار بانوان و مجموعه جهادگران بسیج شهرستان نهاوند است که مورد لطف و عنایت رهبری معظم قرار گیرند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند ابراز داشت: سخنان و تمجید رهبری موجب انگیزه و شور مضاعفی در بین جهادگران بسیج شهرستان شده است به طوری که توان و نیروی کاری در امر جهاد با رشد چشمگیری روبرو شده است.

وی تصریح کرد: ما در سطح شهرستان نهاوند ۲۰ گروه جهادی فعال داریم که در قالب قرارگاه جهادی شهید امیدی در عرصه‌های مختلف ارائه خدمت می‌کنند.

مختاری ادامه داد: یکی از این گروه‌های جهادی گروه جهادی بقیه الله (عج) است که با شیوع بیماری کرونا و بنا به نیاز شهرستان به ماسک، با همکاری و نظارت شبکه بهداشت و درمان نهاوند اقدام به تهیه تولید و توزیع ماسک در شهرستان کرد.

وی افزود: در این گروه خواهران بسیجی جهادگر مرحله تهیه و تولید را برعهده دارند و برادران امور پشتیبانی و توزیع را انجام می‌دهند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند خاطر نشان کرد: در پی انعکاس فعالیت‌های این گروه جهادی در رسانه‌ها، موجب ابراز لطف و تعریف و تمجید رهبر انقلاب قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه امروز جبهه مبارزه با کرونا همان جبهه دفاع مقدس است، اضافه کرد: در آن زمان پرچم دفاع و عزت کشور به دست پدران و مادران این جوانان بوده است و امروز به دست این جوانان و نوجوانان رسیده است و الحق که به بهترین شکل در حال حراست و نگهداری از این پرچم هستند.

مختاری در پایان اظهار داشت: اینجانب نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تمامی گروه‌های جهادی بسیج و اقدامات آنان در شهرستان نهاوند اعلام می‌دارم که مجموعه سپاه و بسیجیان و جهادگران، همپای نهادهای دیگر تا پایان بیماری کرونا در کنار مردم خواهند بود.

 

جامعه آزمایشگاهیان بالینی کشور طی نامه ای به رهبر معظم انقلاب

جامعه آزمایشگاهیان بالینی کشوردر پیشگاه خداوند بزرگ و مردم شریف ایران اسلامی صمیمانه عهد می‌کنیم تا از تمام توان و ظرفیت خویش در یاری رساندن به همه بیماران تا ریشه کنی کامل این بیماری استفاده نموده و تا رسیدن به «ایران همیشه سلامت و سربلند فردا» لحظه‌ای از پای ننشینیم.

بسمه تعالی

محضر مبارک مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)

با سلام و تبریک میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان(ع) و آرزوی دوام و سلامتی حضرت‌عالی

عنایت ویژه حضرتعالی در تقدیر از کادر درمانی کشور در مبارزه با ویروس منحوس کرونا و نام بردن از قشر خدوم علوم آزمایشگاهی در بیانات امروز، بار دیگر امید را در دل‌های کارکنان آزمایشگاههای کشور زنده کرد و مسئولیت اینجانبان و تمام سربازان گمنام عرصه تشخیص را مضاعف نمود.

در این ایام مبارک و در پیشگاه خداوند بزرگ و مردم شریف ایران اسلامی صمیمانه عهد می‌کنیم تا از تمام توان و ظرفیت خویش در یاری رساندن به همه بیماران تا ریشه کنی کامل این بیماری استفاده نموده و تا رسیدن به «ایران همیشه سلامت و سربلند فردا» لحظه‌ای از پای ننشینیم.

امیدواریم از دعای خیر و رهنمودها و حمایت‌های دلسوزانه حضرت‌عالی در تعالی نظام تشخیص آزمایشگاهی بیش از پیش بهره‌مند باشیم.

ریاست و هیئت مدیره جامعه آزمایشگاهیان بالینی کشور

 

 

مربوطه به : آخرین عناوین

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :