کدخبر : 24874 |

تمدید مهلت برگزاری مسابقه «سردار دل»


معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات البرز از تمدید مهلت برگزاری مسابقه ملی شعر سردار دل، حاج قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: متقاضیان فرصت دارند تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری آثار خود را ارسال کنند.

مهلت برگزاری مسابقه «سردار دل» تمدید شد

بقاع خبر به نقل از فارس:امیر رحمانی، معاونت فرهنگی ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان البرز، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، گفت: برگزاری مسابقه «سردار دل ها» ایده مشترک ستاد بازسازی عتبات عالیات البرز و انجمن ادبی فرزانگان این استان است که اجرای آن در دستور کار قرار گرفت.

رحمانی با اشاره به تاریخچه تشکیل ستاد عتبات عالیات و نقش سردار سلیمانی در آن، گفت:  بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی سردار دل‌ها، برحسب وظیفه و رسالتی که برگردن ما بود، اقدام به برگزاری این مسابقه کشوری کردیم که با توسل به اهل بیت(سلام الله علیها) و روح بلند سردار سلیمانی بسیار مورد توجه قرار گرفت و تقریبا هزار اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده و بالای ۷۰۰ نفر نیز شرکت کننده داشتیم.

وی در خصوص محورهای برگزاری مسابقه خاطر نشان کرد: از شاعران و هنرمندان دعوت می‌شود تا با ارسال اشعار و دل نوشته‌های خود با محوریت سردار حاج قاسم سلیمانی، مقاومت، امنیت، ایثار و شهادت، دفاع مقدس و مدافعان حرم در مسابقه کشوری سردار دل ها حضور به هم رسانند.

معاونت فرهنگی ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان البرز تصریح کرد: هنرمندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه کنگره به آدرس danial7699@ در فضای مجازی و یا به آدرس دبیرخانه واقع در کرج، چهارراه طالقانی، پارکینگ طبقاتی شهرداری کرج، طبقه۴ تا تاریخ سوم اسفندماه ارسال کنند.

رحمانی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به شیوع بیماری و ویروس کرونا در کشور زمان اتمام ارسال آثار به این جشنواره که تا آخر اسفندماه ۱۳۹۸ بود، تا آخر اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شد تا افراد علاقه مند بتوانند در این مسابقه که شامل جوایز مادی و معنوی نفیسی است، شرکت کنند.

انتهای پیام/ج

مربوطه به : أماكن مذهبيعتبات عالياتفرهنگیهنرمندانمعارفشهدامدافعان حرماخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :